ادعای افسر اسرائیلی: حماس تلفن همراه ده‌ها نظامی صهیونیست را هک کرده است

کدخبر: 506165
شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی عنوان کرد که یگان سایبر حماس از طریق بازی‌های مخصوص موبایل، تلفن همراه ده‌ها نظامی را هک کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یک افسر بخش امنیت سایبری سرویس‌های اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی «شاباک» اذعان کرد که یگان سایبری جنبش حماس موفق به هک تلفن همراه ده‌ها نظامی اسرائیلی شده است.

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی عنوان کرد که یگان سایبر حماس از طریق بازی‌های مخصوص موبایل، تلفن همراه ده‌ها نظامی را هک کرده است.

بنا به گزارش این شبکه تلویزیونی، نیروهای حماس خود را به عنوان دختران اسرائیلی معرفی کرده و برنامه‌ها و بازی‌هایی را که تیم‌های فنی این جنبش طراحی کرده بودند، برای سربازان اسرائیلی ارسال می‌کردند و به محض باز شدن این برنامه‌ها، تلفن همراه نظامیان اسرائیلی هک می‌شد.

یک افسر بخش امنیت سایبری سرویس‌های اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی «شاباک» که با حرف «ع» از او نام برده شده، عنوان کرد که نیروهای حماس که خود را به عنوان دختران اسرائیلی جا زده بودند، از سربازان اسرائیلی می‌خواستند که بازی‌های ارسالی را دانلود و اجرا کنند و اینگونه تلفن همراه آنان را هک کرده و به طور کامل تحت کنترل می‌گرفتند.

این افسر اسرائیلی تصریح کرد که در نهایت طی یک عملیات توسط بخش امنیت داده‌ها و حمایت در برابر حملات سایبری شاباک، مشخص شد که حماس چه ترفندی بکار گرفته و توانسته تلفن همراه ده‌ها نظامی را هک کند.

افسر «ع»همچنین گفت که حماس قطعا به تلاش‌های خود برای هک مجدد تلفن همراه سربازان اسرائیلی به شیوه‌هایی دیگر ادامه خواهد داد. او اذعان کرد که در این حملات خسارت‌هایی به ارتش و نظامیان اسرائیلی وارد آمده است.

تیتر یک
از دست ندهید