عیسی آل‌کثیر: همیشه سکوت کرده بودم/ پای من مشکلی نداشت

کدخبر: 506369
عیسی آل‌کثیر گفت: مصدومیت جزئی از فوتبال است اما محرومیتی که داشتم خیلی سنگین بود و خیلی من را اذیت کرد. ندیده بودم چنین محرومیتی برای کسی پیش بیاید؛ آن محرومیت از مصدومیت بیشتر اذیتم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه عیسی آل‌کثیر در هفته چهاردهم لیگ بیست و یکم دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد اما با چند ماه تاخیر تحت عمل جراحی قرار گرفت تا همچنان از میادین دور باشد.

این بازیکن که حدود دو ماه قبل زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد در شرایطی تمرینات خود را دنبال ‌می‌کند که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده و همچنان هم پیشنهاد تمدید به او ارائه نشده است.

او که هم‌اکنون در زادگاه خود حضور دارد و برنامه فیزیوتراپی خود را در کنار خانواده اش دنبال می‌کند در گفت‌وگویی درباره شرایطش توضیح داد: خدا را شکر شرایط خوبی دارم.‌ معمولا یک هفته تهران هستم و یک هفته سعی می‌کنم به زادگاهم بیایم و خانواده ام را ببینم. زندگی فوتبالی ما طوری است که همیشه بیرون هستیم و خیلی کم خانواده‌مان را می‌بینیم. این هم فرصتی شد بتوانم خانواده ام را از نزدیک ببینم؛ اینجا کار هم می‌کنم.

او در ادامه گفت: هر روز دوستم به دنبالم می‌آید به فیزیوتراپی می‌رویم و حدود یک ساعت و نیم کار می‌کنیم.  بعد از کار کردن کمی در آب راه می‌روم که آن هم جزئی از فیزیوتراپی است. پس از آن به خانه برمی‌گردم و استراحت می‌کنم و دوباره به زمین چمن می‌روم بقیه فیزیوتراپی را انجام می‌دهم و نرم‌دوی می‌کنم و بالاتنه و پایین تنه کار می‌کنم.

مهاجم پرسپولیس درباره اتفاقاتی که در پرسپولیس پشت سر گذاشت عنوان کرد: همه اتفاقاتی که برای یک فوتبالیست در ۲۰ سال اتفاق می‌افتد برای من در دو سال اتفاق افتاد. مصدومیت جزئی از فوتبال است اما محرومیتی که داشتم خیلی سنگین بود و خیلی من را اذیت کرد. ندیده بودم چنین محرومیتی برای کسی پیش بیاید؛ آن محرومیت از مصدومیت بیشتر اذیتم کرد.

آل‌کثیر در خصوص مصدومیت و دلیل جراحی دیرهنگامش بیان کرد: من همیشه سکوت کرده بودم؛ نه تمریناتم را بروز می‌دادم نه هر روز مصاحبه می‌کردم. بعد از مصدومیت حدود یک هفته تهران بودم و بعد به خانه برگشتم. اینجا حدود ۲۵ روز کار کردم و تست هایی که فوتبالی ها انجام می‌دهند مثل شوت، دویدن، عقب جلو و ... را تست کردم و می‌دیدم پای من مشکلی ندارد. از طرفی دوست داشتم به تیم خودم کمک کنم و شرایط هم در پرسپولیس سخت تر شده بود و نتایج مثل گذشته نبود و وقتی نتایج را می‌دیدم بیشتر دوست داشتم کمک کنم. اولویت هر کسی سلامتی خودش است اما به جایی رسیده بود که می‌گفتم اولویت من پرسپولیس است.

تیتر یک
  • رکوردزنی تورم تولید کننده گاوداری در یک دهه اخیر

    اقتصادنیوز: تورم تولید کننده در بهار امسال به رکورد خود در ده سال گذشته رسیده است. رشد ۵۰ درصدی تورم در این فصل، موجب…

از دست ندهید
فلای تودی