روز و ساعت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات ورزشی

کدخبر: 506673
هدف از برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی ، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها در حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی عنوان شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور 113 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از روز گذشته کار خود را آغاز کرد.

 بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و جمع دیگری از مقامات افتتاح شد.
رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن دیدار با مسئولان برگزار کننده نمایشگاه به بازدید از غرفه های مختلف تولیدات داخلی در زمینه تجهیزات ورزشی  پرداخته و با مدیران و مسئولان آن دیدار و گفت‌وگو کردند.

این رویداد بین‌المللی در فضایی بالغ بر 8 هزار مترمربع با حضور 113 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین و روسیه در سالن‌های 7 ، 27 و 8 و 9 برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها در حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی عنوان شده است.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش گروههای کالایی شامل، کفش ورزشی، پوشاک ورزشی، تجهیزات بدن سازی و باشگاهی، کف پوش‌های سالن‌های باشگاه، چمن‌های مصنوعی، میز بیلیارد، صخره نوردی، تجهیزات و صندلی‌های ماساژ، دوچرخه‌های ثابت و متحرک، نشریه‌ها، سازمان‌های دولتی و انجمن‌های مرتبط حضور دارند.

این نمایشگاه از روز 14 تیر به مدت 4 روز در ساعات 8 تا 15 در محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید
فلای تودی