اخطار دریادار ایرانی به دشمنان/ دوران توهم گذشته است

کدخبر: 507130
دریادار ایرانی خطاب به دشمنان ایران اسلامی متذکر شد: دشمنان بدا‌نند امروز دیگر دروان توهمات گذشته و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه نیرو‌های مسلح به یک شکوفایی بالایی رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، تمرین دریایی اقتدار دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران با عنوان «امنیت پایدار ۱۴۰۱»، با ارسال پیام صلح و دوستی از روز گذشته در آب‌های دریای خزر با شرکت انواع یگان‌های سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش اعم از ناو‌های موشک انداز، بالگرد و پهپاد‌های دریاپایه و سامانه‌های جنگ الکترونیک و همچنین یگان‌های تفنگدار و تکاور نیروی دریایی ارتش آغاز شد و این تمرین دریایی به مدت دو روز در سه سطح آبی، خاکی و هوایی به منظور سنجش عملکرد سامانه‌ها، ارزیابی کارکنان و انتقال تجربه از نسل قدیم به جدید در دریای خزر برگزار می‌شود.

دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در حاشیه تمرین امنیت پایدار ۱۴۰۱ در جمع خبرنگاران درباره جزئیات این تمرین اظهار داشت: این کار اگر با کشور‌های دوست، همسایه و برادر انجام شود قطعا سطح ایمنی به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

وی خطاب به دشمنان ایران اسلامی متذکر شد: دشمنان بدا‌نند امروز دیگر دروان توهمات گذشته و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه نیرو‌های مسلح به یک شکوفایی بالایی رسیده است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با بیان اینکه منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) ناوگان شمال در آغاز دهه 702 با استقلال کامل نظامی ایجاد و حالا جزو مهم‌ترین مراکز حفظ امنیت و صلح و دوستی در دریای خزر است، تصریح کرد: به برکت خون شهدا توانستیم در حوزه دریای خزر به بالاترین سطح تکنولوژی برسیم و امروز ناوشکن‌هایی در دریای خزر ساخته می‌شود.

امیر دریادار ایرانی با بیان اینکه با همت متخصصان داخلی ناوشکن دماوند با به روزترین تجهیزات به منظور حفظ تمامیت ارزی در پهنه خزر ساخته شده است، اظهار داشت: این ناوشکن به زودی در یک مراسم ویژه به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید