جزئیات اجرای کنسرت رایگان در برج میلاد

کدخبر: 507839
عباس حیدری از اجرای کنسرت رایگان در برج میلاد برای شهروندان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا مدیرعامل برج میلاد از آغاز جشنواره تابستانی برج میلاد با اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی در این مجموعه گردشگری و تفریحی خبر داد و گفت: این دوره از جشنواره تابستانی همزمان با آغاز دهه ولایت و اجرای کنسرت رایگان برای شهروندان برگزار می‌شود.

عباس حیدری  با اعلام این مطلب افزود: همزمان با جشن بزرگ عید غدیر ، کنسرت نمایش "راه عشق" را با اجرای فرمان فتحعلیان از ۲۴ تا ۲۸ تیرماه خواهیم داشت.

مدیرعامل برج میلاد در توضیح بیشتر این کنسرت نمایش گفت: این کنسرت نمایش تلفیقی از نور، نوا، تصویر  و نمایش است که طراح و کارگردان آن حمید حسین خانی  و تهیه کننده آن علیرضا کوهفر است.

به گفته حیدری، این کنسرت با مشارکت برج میلاد، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و سازمان فرهنگی اوج برگزار می‌شود و  مردم برای تهیه بلیت رایگان این کنسرت می توانند به سایت www.miladticket.com مراجعه کنند ضمن آنکه این کنسرت هر شب ساعت ۲۰:۳۰ اجرا خواهد شد.

مدیرعامل برج میلاد با بیان اینکه از دیگر برنامه های تابستانی برج میلاد جشنواره مد، لباس و موسیقی سنتی است، تصریح کرد: از دیگر کنسرت هایی که قرار است در ایام تابستان روی صحنه برود، کنسرت، دولتمند خالُف هنرمند، نوازنده و خواننده‌ تاجیکستانی در تهران است. این کنسرت نیز در تالار ایوان شمس معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران  ۲۰ و ۲۱ تیر برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از سایت ملوتیک  به نشانی https://melotik.com/ تهیه کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی