فرانچسکو توتی از همسرش جدا شد

کدخبر: 508023
فرانچسکو توتی با انتشار بیانیه‌ای جدایی از ایلاری بلازی را تایید کرد و گفت: پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، متاسفانه رابطه من با ایلاری به پایان رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی فرانچسکو توتی و همسر سرشناس او ایلاری بلازی تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته‌اند.

زوج سرشناس ایتالیایی دنیای فوتبال پس از دو دهه تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته‌اند. رسانه‌های ایتالیایی نوشتند فرانچسکو توتی و همسرش ایلاری بلازی که یکی از مشهورترین زوج‌های کشور ایتالیا بودند، از هم جدا شدند. سایت لا ریپابلیکا در این مورد نوشت شایعات جدایی این زوج مشهور از ماه فوریه بر سر زبان‌ها افتاد و سرانجام این موضوع به تایید توتی و ایلاری رسید. توتی و ایلاری از تابستان گذشته با یکدیگر ارتباط ندارند و اکنون در حال تکمیل مراحل طلاق هستند. این زوج معروف در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند. حاصل ازدواج آن‌ها ۳ فرزند است.

پایان زندگی بیست‌ساله‌ی اسطوره‌ی فوتبال ایتالیا

فرانچسکو توتی با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را تایید کرد: «پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، متاسفانه رابطه من با ایلاری به پایان رسیده است. تمام آنچه در چند ماه گذشته گفتم و انجام دادم به خاطر محافظت از فرزندانمان بود که همیشه اولویت مطلق زندگی من هستند و خواهند بود. سعی کردم بر این بحران غلبه کنم، اما امروز فهمیدم که جدایی هرچند دردناک، ولی اجتناب ناپذیر است. من همیشه با احترام زیاد به ایلاری به همکاری و اتحاد با او برای تربیت سه فرزند شگفت انگیزمان ادامه خواهم داد.»

توتی یکی از بزرگترین و مشهورترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایتالیا به شمار می‌رود که دورانی درخشان را در رم داشته است و ایلاری نیز یک مجری مشهور در کشور ایتالیا است که به عنوان بازیگر و مدل نیز فعالیت کرده است.

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرتیراژهای ایران خودرو و سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و…

از دست ندهید