رامین رضائیان به سپاهان پیوست

کدخبر: 508521
رامین رضائیان که یکی از برترین مدافعان راست فوتبال کشور در سال‌های اخیر است در نهایت پس از انجام یک دور مذاکرات فشرده با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایمنا رامین رضائیان مدافع راست اسبق پرسپولیس با عقد قراردادی رسمی به‌ مدت دو سال به سپاهان پیوست.

رامین رضائیان مدافع مغضوب پرسپولیس که از این تیم جدا شد پس از اینکه با تیم‌های قطری و پیشنهادات نه‌چندان مناسب مواجه شد آنها را رد کرد و به دنبال اینکه مدیرعامل و اعضا هیئت‌مدیره این باشگاه به درخواست ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان با رامین رضائیان مدافع با تجربه فوتبال کشور برای پیوستن به جمع طلایی‌پوشان اصفهان وارد مذاکره شدند به جمع طلایی‌پوشان اضافه شد.

رضائیان که یکی از برترین مدافعان راست فوتبال کشور در سال‌های اخیر است در نهایت پس از انجام یک دور مذاکرات فشرده با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست.

رضائیان که فصل گذشته پیراهن پرسپولیس را بر تن داشت سابقه حضور در تیم‌های صبای قم، اوستنده بلژیک، راه آهن، الشحانیه، الدحیل و السیلیه قطر در کارنامه ورزشی خود دارد. وی همچنین ۴۵ بازی برای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های بین الملی انجام داده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی