خبر خوش توانیر به مشترکان کم مصرف + جزئیات

کدخبر: 509332
اقتصادنیوز: بنابر اعلام شرکت توانیر، حدود ۴۰ درصد از مشترکان یعنی ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک مشمول پاداش صرفه‌جویی شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: از بین ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار قبض صادر شده، حدود ۴۰ درصد از مشترکان ( ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک ) مشمول پاداش صرفه جویی شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران ( توانیر)، «حمیدرضا پیرپیران» افزود: امسال نگاه وزارت نیرو برطرح های مشوق محور  و جلب همراهی مردم استوار بود.

وی ادامه داد: امروز به دلیل گرمای هوا، نیاز مصرف برق به ۶۹هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید که نسبت به روزهای گذشته افزایش نشان می دهد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی همراهی مردم می تواند در گذر از این روزهای گرم و تامین برق پایدار بسیار موثر باشد.

پیرپیران از مردم خواست تا با حفظ این روند و تداوم همراهی با صنعت برق، پرسنل  این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند.

وی افزود: اکنون بیش از ۳۷ میلیون مشترک از خدمات برق استفاده می کنند که اگر هر کدام از این مشترکان تنها ۲ لامپ ۱۰ وات LED را خاموش کنند، در عمل یک درصد صرفه جویی در مصرف پیک برق را به دنبال خواهد داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی