وعده وزیر ورزش؛

ایجاد جایگاه اختصاصی برای زنان در ورزشگاه آزادی

کدخبر: ۵۰۹۵۰۸
اقتصادنیوز: وزیر ورزش می گوید قرار است جایگاه اختصاصی برای زنان در ورزشگاه آزادی ساخته شود.
ایجاد جایگاه اختصاصی برای زنان در ورزشگاه آزادی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین ، یکی از موضوعاتی که درباره ورزشگاه آزادی طی روزهای گذشته وجود داشته نقص هایی است که این ورزشگاه پیدا کرده و سازمان لیگ نیز بارها بابت آن هشدار داده است. مسئولان سازمان لیگ فوتبال خواهان استانداردسازی ورزشگاه آزادی برای مسابقات لیگ برتر هستند و حالا وزارت ورزش نیز در این خصوص اقدام کرده است.

درباره ورزشگاه آزادی گفته شده که این ورزشگاه نقص ایمنی دارد اما حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز این مساله را رد کرد. او گفت: «صد البته برای ورزشگاه آزادی برنامه هایی داریم. استادیوم آزادی ناایمن‌نیست و این واژه صحیح نیست. مجموعه های ورزشی وقتی سنی از آنها می‌گذرد استهلاک برمی‌دارند که دستورالعمل های نگهداری خاص خود را دارند. مجموعه ورزشی آزادی زیر نظر یک شرکت تخصصی توسعه و تجهیز است و همه چیز آن کنترل می‌شود.»

او ادامه داد:«حدود نیم قرن از استادیوم آزادی بهره برداری شده است طبیعتا استهلاک دارد و تحت مراقبت است.»

 

در ادامه خبرنگاری از وزیر ورزش درباره احتمال در نظر گرفتن جایگاه اختصاصی بانوان در ورزشگاه آزادی سوال کرد. سجادی پاسخ داد: «وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش زنان در این رابطه برنامه دارد. در ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران دو واژه را دنبال می‌کنم، یک اینکه به سمت استقلال این ورزش برویم و دوم اینکه به سمت خودکفایی برویم‌.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بورس تهران در هفته اخیر؛

      اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد سهام در پایان هفته اخیر به کانال ۶ هزار میلیارد تومان صعود کرد.

    کارگزاری مفید