نقشه ارتش برای مقابله با تهدیدات در جنوب شرق از زبان امیر غلامعلیان

کدخبر: 509999
امیر غلامعلیان گفت: برای مقابله با تهدیدات دریاپایه که در جنوب شرق با آن مواجه هستیم، رزمایش‌هایی را با سایر نیرو‌های ارتش برگزار می‌کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق نزاجا در خصوص ارتقای آمادگی رزمی ارتش در حوزه مقابله با تهدیدات اظهار داشت: منطقه جنوب شرق همواره با تهدیدات دریاپایه مواجه است و ما هر سال بنابر تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، رزمایش مشترکی را با سایر نیرو‌های ارتش از جمله نیروی هوایی، دریایی و پدافند هوایی در این منطقه انجام می‌دهیم.

امیر غلامعلیان با بیان اینکه تهدیدات پیش رو به طور مداوم رصد و پایش می‌شود، گفت: مطابق با آخرین تحولات و سطح تهدیدات مرزی و فرامرزی، توان رزمی و ظرفیت‌های دفاعی خود را ارتقا می‌دهیم و امروز نیروی زمینی آماده مقابله با هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق نزاجا تصریح کرد: در سال ۱۳۹۹ رزمایش اقتدار ۹۹ را در گستره وسیعی در منطقه جاسک برگزار کردیم و در سال گذشته نیز رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۰ را به طور مشترک و در ابعاد وسیعی در منطقه کنارک برگزار کردیم که همه این رزمایش‌ها در راستای ارتقای توان رزمی و ارزیابی تاکتیک‌های جدید برگزار می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید