الهام چرخنده دلتنگ بازیگری شده است!

کدخبر: 510676
اقتصادنیوز: الهام چرخنده که مدتی است در کسوت بازیگری کاری را انجام نداده است، گفت: دوسال است که در سینما نقشی به من پیشنهاد نشده و دلیل این موضوع را نمی دانم.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا، الهام چرخنده متولد ۱۳۵۷ است. الهام چرخنده با بازی در سریال آوای باران بسیار شناخته شد. الهام چرخنده از همسر اولش طلاق گرفته است.  الهام چرخنده  همسر سابق فرشید نوابی  بوده است. الهام چرخنده مدت ها است که حواشی زیادی به دنبال دارد .

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در کسوت بازیگری کاری را انجام نداده است، در خصوص فعالیت هایش غیر از بازیگری اظهار داشت:«هم اکنون دوسال است که در سینما نقشی به من پیشنهاد نشده و دلیل این موضوع را نمی دانم؛ ولی در حال حاضر مشغول ساخت برنامه ای 30 قسمتی با نام «با من قدم بزن» با موضوع معضلات اجتماعی هستیم. من در این کار به عنوان مجری برنامه و البته تهیه کننده مشغول به فعالیت هستم. قرار است این برنامه از شبکه دو پخش شود.»

بازیگر سریال «آوای باران» ادامه داد:«در این مدت که کار بازیگری انجام ندادم، به مستند سازی مشغول بودم و مستندی 10 قسمتی با موضوع شهدای اقلیت را ساختم.»

چرخنده در انتها اظهار داشت:«امیدوارم در ادامه مسیر هموار شود و باز هم به بازیگری بپردازم.»

تیتر یک
از دست ندهید