ویل اسمیت بالاخره از کریس راک عذرخواهی کرد

کدخبر: 511474
اقتصادنیوز: ویل اسمیت با انتشار ویدئویی از کریس راک و خانواده‌اش به خاطر سیلی که در مراسم اسکار به او زد، عذرخواهی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، ویل اسمیت در ویدیوی جدیدی که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد، از کریس راک معذرت خواهی کرد. اوایل امسال او در مراسم اسکار بخاطر شوخی‌هایی که کریس راک با همسرش کرده بود، به او سیلی زد.

اسمیت در این ویدیو گفته: «در چند ماه گذشته، هم فکر کرده‌ام و هم به کارهای شخصی‌ام رسیده‌ام. شما هم سوالات منصفانه زیادی پرسیدید که می‌خواستم برای جواب دادن به آن‌ها وقت بگذارم.»

او در این ویدیو به این سوال که «چرا در سخنرانی‌ات در اسکار از کریس معذرت خواهی نکردی» پاسخ داد. او گفت: «همه چیز خیلی مبهم و گنگ بود. می‌خواستم با کریس صحبت کنم که پیامی آمد که او آماده صحبت نیست و هر زمانی که آماده بود، پیش من می‌آید.»

او ادامه داد: ««من تو اون لحظه اصلا متوجه نبودم که این کار من به چه کسایی آسیب میرسونه، برای همین بعد از معذرت خواهی از کریس، از مادرش و تمام اعضای خانواده اش معذرت میخوام، هیچ بخشی از وجود من فکر نمیکنه که کاری انجام داده ام، کاری درست و منطقی بوده، من واقعا از این موضوع متنفرم که باعث شدم افرادی که به من علاقه دارن از من نا امید بشن، من هم انسان هستم و اشتباه میکنم اگه بهم فرصت بدین قول میدم باز هم با هم دوست باشیم»

کریس، همین حالا از تو معذرت خواهی می‌کنم. رفتار من قابل قبول نبود. هر زمانی که آماده صحبت بودی، من اینجا هستم.

او در این ویدیو از مادر و خانواده کریس راک هم معذرت خواهی کرد.

تیتر یک
  • صورت های مالی ایران خودرو در پایان تیر۱۴۰۱ نشان داد

    ​اقتصادنیوز: ایران خودرو تا پایان تیرماه امسال در مجموع حدود چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه تارا تولید کرد.

از دست ندهید
فلای تودی