خواننده زن مشهور زندانی می شود؟

کدخبر: 511492
اقتصادنیوز: دادستانی اسپانیا درخواست ۸ سال زندان و ۲۴ میلیون یورو جریمه برای شکیرا خواننده معروف، خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، از خبرگزاری فرانسه، دادستانی کل بارسلونا این خواننده معروف کلمبیایی - اسپانیایی را به فرار مالیاتی ۱۴.۵ میلیون یورویی بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ متهم کرده است.  

 

شکیرا بارها خود را در این موضوع بی گناه اعلام کرده و گفته با قضات و دادستانی اسپانیا برسر این ماجرا معامله نخواهد کرد و محاکمه را می پذیرد.

 با رد معامله شکیرا با دادستانی، محاکمه آغاز خواهد شد. او متهم است که در سه سال 2012 تا 2014 ، میزان درآمد خود را برای اداره مالیات اسپانیا اعلام نکرده است.

دادستانی اسپانیا می گوید شکیرا از سال 2011 در اسپانیا زندگی می کند اما پرداخت مالیاتی خود را در جزایر باهاماس قرار داده بود. جزایر باهاماس از جمله مناطقی است که ثروتمندان برای فرار از پرداخت مالیات های بالا، به آنها روی می آورند و می توانند از این طریق با دور زدن نظام مالیاتی کشورها، مالیات بسیار کمتر و ناچیزی بپردازند.

در مقابل، وکلای شکیرا می گویند اکثر درآمد او تا سال 2014 در نتیجه کنسرت هایش در سراسر جهان به دست آمده بود و او نمی توانست بیش از 6 ماه در سال در اسپانیا زندگی کند. این کمتر از مدت زمانی است که افراد براساس آن باید مالیات را در اسپانیا پرداخت کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی