بارندگی شدید ورودی شیراز-اصفهان را مسدود کرد

کدخبر: 511759
اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان فارس گفت: ورودی شیراز_اصفهان و پل شهید اسکندری در محور شیراز_مرودشت به دلیل بارندگی شدید مسدود شده‌اند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خلیل عبداللهی اظهار کرد: به دنبال بارندگی‌ها در استان فارس ۳۵ شهرستان درگیر سیل و آبگرفتگی شدند و شدت بارندگی در برخی شهرها مانند شهر شیراز افزایش یافته است.

 

وی با بیان اینکه در شهر شیراز نزدیک به ۵۵ میلیمتر بارندگی داشته‌ایم گفت: در حال حاضر معابر شیراز دچار آبگرفتگی شدید شده است.

مدیرکل مدیریت بحران افزود: ورودی شیراز_اصفهان و پل شهید اسکندری در محور شیراز_مرودشت به دلیل بارندگی شدید مسدود شده‌اند و خیابان صنایع نیز به دلیل بارندگی شدید یک طرفه شده است.

عبداللهی گفت: هم‌اکنون با توجه به بارندگی‌ها، مسیر دروازه قرآن تا حدی دچار آبگرفتگی شده اما وضعیت تحت کنترل است و نیروهای خدمات‌رسان شهرداری در حال تخلیه کردن آب ناشی از بارندگی در این منطقه هستند تا تردد و عبور و مرور به راحتی صورت گیرد 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اظهار کرد: عملیات تخلیه در شهر حسامی در شهرستان سرچهان، یک روستا در سروستان، یک روستا در کوهچنار، ۶ روستا در بختگان، ۶ روستا در داراب به دلیل حجم زیاد بارش‌ها صورت گرفته و مسیر سه روستای کازرون مسدود شده است.

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرتیراژهای ایران خودرو و سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و…

از دست ندهید