رازگشایی از قتل مرموز پسر جوان / جسدی در کانال آب

کدخبر: 512482
اقتصادنیوز: کشف جسد مرد گمشده فرضیه به قتل رسیدن او را قوت بخشیده است و کارآگاهان در تلاش هستند ضمن رازگشایی از انگیزه جنایت هویت قاتل یا قاتلان را فاش کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، کارآگاهان جنایی تهران در تلاش هستند تا راز قتل مردی جوان را که از سه ماه قبل ناپدید شده بود، فاش کنند.

این پرونده در اردیبهشت‌ماه با شکایت مردی میانسال به جریان افتاد. او خبر داد فرزند جوانش گم شده است. طبق گفته این مرد پسر جوان خانه را ترک کرده و بعد از آن تلفن همراهش خاموش شده و هیچ‌یک از دوستان و آشنایان نیز از او خبری نداشتند.

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران در نخستین گام از تحقیقات شماره پلاک خودروی این جوان را به تمامی واحدهای انتظامی اعلام کردند. چند روز بعد از تشکیل این پرونده یکی از تیم‌های گشتی پلیس خودروی مورد نظر را کنار رودخانه‌ای در خارج از تهران مشاهده و کارآگاهان را از ماجرا مطلع کرد.

افسران آگاهی وقتی در محل مورد نظر حضور یافتند و به بازرسی از خودرو پرداختند متوجه لکه‌های خون شدند. همین موضوع فرضیه قتل پسر گمشده را پررنگ کرد، اما نه از جسد خبری بود و نه نشانه‌ای که پلیس را به قاتل برساند. تحقیقات از همان زمان وارد مرحله‌ای تازه شد تا اینکه چند روز پیش مردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از کشف یک جسد خبر داد.

این مرد که ترسیده و هراسان بود به اپراتور 110 گفت: در حال عبور از خیابانی در حوالی بزرگراه امام علی(ع) بودم که ناگهان چشمم به چیز عجیبی افتاد که میان زباله‌های داخل کانال آب بود. دقت که کردم متوجه شدم دست یک انسان است.

وقتی ماموران به محل حادثه رفتند پیکر بی‌جان مردی ناشناس را یافتند که مدت زیادی از مرگش می‌گذشت. جسد به پزشکی قانونی منتقل و در همان بررسی‌های اولیه معلوم شد او بسیار شبیه به جوان گمشده است. به همین سبب خانواده آن جوان به پزشکی قانونی دعوت شدند و بعد از رویت جسد هویت او را تایید کردند.

اکنون کارآگاهان فرضیه قتل را با قوت بیشتری دنبال می‌کنند و در تلاش هستند ضمن رازگشایی از انگیزه جنایت هویت قاتل یا قاتلان را فاش کنند.

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته + جدول

    اقتصادنیوز: این هفته تحلیل‌گران بازارهای جهانی در انتظار انتشار آمار جدید تورم در ایالات متحده هستند تا بر پایه آن…

از دست ندهید
فلای تودی