اسب ۱۵ میلیاردی سردار آزمون خبرساز شد + عکس

کدخبر: 513200
میشل پین از خرید اسب ۱۵ میلیارد تومانی سردار آزمون پرده برداشت و گفت: او اولین خرید خود را در مسابقات استرالیا در سال ۲۰۲۰ انجام داد، زمانی که در نمایشگاه ۲۰۲۰ به قیمت نیم میلیون دلار، یک کلت فرانکل خرید.

سردار آزمون که این روز‌ها برای باشگاه بایر لورکوزن توپ می‌زند، سرگرمی اصلی اش سوارکاری و پرورش اسب است و بیشتر وقت اش را در کنار فوتبال به این حوزه اختصاص می‌دهد. حالا هم او برد یکی از اسب هایش در مسابقات استرالیا را جشن گرفته است.

این اسب که توسط میشل پین آموزش دیده است، توانسته اولین پیروزی خود را به دست آورد و برنده از کرنبورن خارج شود.

v2lw1HpQZvwn

پین در مورد این شراکت توضیح داد: این اولین برد من برای این مالک [سردار آزمون]است که حالا به یک دوست بسیار خوب تبدیل شده است. من بسیار مفتخرم که یک پیروزی برای او به دست آوردم.

 

ماجرای خرید اسب 15 میلیارد تومانی توسط سردار آزمون

میشل پین با اسبی به نام آسمان

این آموزش دهنده حرفه ای، در باره آغاز همکاری او با سردار آزمون هم گفته که آن‌ها در اینستاگرام با هم دوست شده اند و گفتگو را آغاز کرده اند. حالا هم سردار آزمون برای او به یک پشتیبان و حامی بزرگ و عالی بدل شده است.

میشل پین در مورد خرید اسب توسط سردار آزمون و میزان سرمایه گذاری اش هم اشاره کرد و گفته است که او اولین خرید خود را در مسابقات استرالیایی در سال ۲۰۲۰ انجام داد. او زمانی که به نمایشگاه Inglis Easter Yearling Sales ۲۰۲۰ رفته بود یک کلت فرانکل به قیمت ۵۰۰ هزار دلار خریداری کرد. او همچنین یک اسب ۷۰ هزار دلاری از پالنتینو به نام اوبیتسا خریداری کرد که او هنوز مسابقه‌ای نداده است.

تیتر یک
از دست ندهید