انسیه خزعلی:

اطلاع دقیقی از تعداد زنان بازداشتی اعتراضات ندارم/ حدود 70 زن زندانی هستند/ تلاش می‌کنیم افراد کم‌تقصیر سریعتر آزاد شوند

کدخبر: ۵۲۴۲۳۸
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به شرایط مناسب زنان بازداشتی در ناآرامی های اخیر، گفت: تلاش می کنیم کسانی که احساساتی شده یا کم تقصیر هستند، سریعتر آزاد شوند.
اطلاع دقیقی از تعداد زنان بازداشتی اعتراضات ندارم/ حدود 70 زن زندانی هستند/ تلاش می‌کنیم افراد کم‌تقصیر سریعتر آزاد شوند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی، در پاسخ به این پرسش که آیا پیگیر وضعیت زنان بازداشتی در ناآرامی های اخیر شده اید، اظهار کرد: من به زندان رفتم و از وضعیت نگهداری خانم ها بازدید کردم. با اکثر آنها صحبت کرده ام و شرایط آنها را دیدم. تلاش کردیم شرایط آزادی افرادی که احساساتی شده اند یا شرایط ویژه ای برای آنها پیش آمده است یا فرزند دارند را فراهم کنیم. امیدواریم کسانی که بی گناه هستند یا یک کم تقصیر هستند و ناخواسته به میدانی کشیده شده اند، سریعتر آزاد شوند.

انسیه خزعلی: پسرم مهاجرت نکرد/ سفر او ربطی به فیلترشکن ندارد/ گله‌مند هستم

وی درباره تعداد زنان بازداشتی گفت: اطلاع دقیق ندارم وقتی چند روز پیش که برای بازدید رفتم، حدود هفتاد نفر بودند. شرایط نگهداری آنها خوب بود یعنی فضایی که به آنها اختصاص داده بودند و هم سالنی ورزشی که برای تحرک و پیاده روی آنها وجود داشت، مناسب بود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید