تاریخ جدید اجرای کنسرت مجید انتظامی اعلام شد

کدخبر: ۵۲۴۴۲۲
۱۴ تا ۱۸ مهرماه به‌عنوان تاریخ جدید اجرای کنسرت مجید انتظامی تعیین شده است.
تاریخ جدید اجرای کنسرت مجید انتظامی اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» که قرار بود به رهبری مجید انتظامی در دهه اول مهرماه و به مناسبت هفته دفاع مقدس از ششم مهر ـ تا ۱۰ مهر به روی صحنه برود، بنا بر آنچه که سایت بلیت فروشی این کنسرت اعلام کرده است، به تاریخ‌های دیگری موکول شد.

ظهر امروز  چهارشنبه  یکی از افراد مستقر در روابط عمومی بنیاد رودکی، در پاسخ به پرسشی درباره‌ی احتمال لغو اجرای مجید انتظامی، اعلام کرد که به احتمال زیاد این کنسرت به تاریخ‌ دیگری موکول شود ولی هنوز این امر قطعی نشده است.

همچنین در تماس دیگر ایسنابا روابط عمومی بنیاد فرهنگی و هنری رودکی، درباره احتمال برگزار نشدن رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی، پاسخ دادند که «فعلا قرار است مطابق برنامه پیش بروند و معلوم نیست که اجرا لغو شود یا خیر ولی اگر بنا بر لغو اجرا باشد، به‌زودی اعلام خواهند کرد.»

حالا سایت ایران کنسرت در قسمت بلیط فروشی کنسرت «همراه با خاطره‌ها» اعلام کرده است که این اجرا به تاریخ‌های دیگری موکول شده است، ولی درباره‌ی اینکه دقیقا این کنسرت چه زمانی به روی صحنه می‌رود هنوز خبری داده نشده است.

لغو برگزاری این رویداد موسیقایی که کلیه بلیط‌های آن به فروش رفته است، درست ساعاتی پیش از برگزاری، صورت گرفته است.

البته در قسمت بلیط فروشی این سایت، بلیط‌های اجرای دیگری از دونوازی تار و عود برای هشتم مهرماه به فروش می‌رسد که هنوز خبری درباره لغو این کنسرت داده نشده است.

قرار بود که اجرای «همراه با خاطره‌ها» با همراهی گروه کُر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان و ارکستر ملی ایران با اجرای خاطره‌انگیزترین آثار مجید انتظامی به روی صحنه برود.

تاریخ جدید اجرای کنسرت مجید انتظامی 

ساعاتی پس از انتشار گزارش ایسنا، روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی اعلام کرد، زمان برگزاری اجرای ارکستر ملی ایران به رهبری مجید انتظامی که بنا بود ۶ تا ۱۰ مهرماه به روی صحنه برود، به منظور ایجاد فضایی مناسب‌تر و تسهیل آرامش مخاطبان، همچنین آمادگی حداکثری ارکستر، تغییر کرده است.

بنا بر این گزارش، ۱۴ تا ۱۸ مهرماه به‌عنوان تاریخ جدید این اجرا تعیین شده است. برای این منظور، ارکستر ملی ظهر روز چهارشنبه ۶ مهرماه در تالار وحدت تمرین کرده، با هماهنگی انجام شده با رهبر خود، برای آمادگی بیشتر، برنامه تمرینات آن در هفته آینده تا قبل از ۱۴ مهر به طور مستمر ادامه خواهد یافت.

بنا بر این اعلان، بلیت‎های خریداری شده توسط مخاطبان محفوظ بوده وتماشاگران برای انتقال تاریخ حضور خود، از طریق سامانه ایران کنسرت می‌توانند هماهنگی کنند.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۳ هزار و ۴۳۶…

از دست ندهید
کارگزاری مفید