شروط اسرائیل برای کمک به اوکراین

کدخبر: ۵۲۵۵۲۴
برادسکی سفیر اسرائیل گفت: اسرائیل فعالانه به اوکراین کمک می کند اما بدون عبور از خط قرمزها، این خطوط با وضعیت بسیار دشواری در خاورمیانه مرتبط است.
شروط اسرائیل  برای کمک به اوکراین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه آر بی سی اوکراین اعلام کرد، مایکل برادسکی سفیر رژیم صهیونیستی در اوکراین گفت که تل آویو آماده کمک به کی یف است اما به شرطی که این کمک بدون عبور از خطوط قرمزها صورت بگیرد.

برادسکی سفیر رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل فعالانه به اوکراین کمک می کند اما بدون عبور از خط قرمزها، این خطوط با وضعیت بسیار دشواری در خاورمیانه مرتبط است.  

برادسکی در ادامه افزود: اسرائیل در واقع بالای یک انبار باروت نشسته است، ما باید با دقت عمل کنیم و قبل از هر چیز منافع و امنیت خود را در نظر بگیریم.

سفیر رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد که رژیم اشغالگر حاضر به عبور از به اصطلاح "خطوط قرمز" نیست زیرا عواقب چنین اقداماتی را درک می کند و افزود که اسرائیل همچنان از کی یف حمایت بشردوستانه می کند.

وی همچنین مدعی شد که ما در حال مداوای سربازان اوکراینی هستیم که در میدان جنگ به شدت مجروح شده اند. در تمام مسائل مربوط به موضع در مورد اوکراین ما مطمئناً بخشی از غرب هستیم که بی‌تردید از اوکراین حمایت می‌کند.

ولادیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین ماه گذشته گفت از اینکه اسرائیل به دنبال الگوبرداری از کشورهای غربی تسلیحات نظامی در اختیار اوکراین نمی‌دهد شکه شده است.

زلنسکی خاطرنشان کرد که درک می کند که وضعیت در خود اسرائیل دشوار است اما همچنان از این رژیم می خواهد که سیستم های دفاع هوایی کی یف را تامین کند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید