یک هنرمند دیگر درگذشت

کدخبر: ۵۲۵۸۵۳
اقتصادنیوز: شهلا آرمین هنرمند نقاش و عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران در ۶۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.
یک هنرمند دیگر درگذشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا شهلا آرمین هنرمند نقاش و عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران در ۶۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.

هیات مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران با اعلام خبر درگذشت شهلا آرمین ضایعه فقدان این هنرمند گرامی را به جامعه هنری ایران، اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران، خانواده و همسر آن مرحومه حبیب‌الله توحیدی تسلیت گفت.

در اکوایران ببینید : چرا التهاب موجود جامعه ایرانی را باید جدی گرفت؟

شهلا آرمین متولد ۱۱ دیماه ۱۳۳۸ تهران، یکسال قبل از انقلاب به پاریس رفت، چند سالی به شکل آزاد غیر دانشجویی از کلاس های طراحی دانشکده هنرهای زیبای پاریس (بوزار) و کلاسهای طراحی شهرداری منطقه ۱۱ پاریس بهره برد و سپس به ایران‌ بازگشت.

در ادامه تجربیات طراحی و نقاشی به بداهه گری خلق آثار و سبک‌ نوینی رسید و از سال ۱۳۷۶ این سبک‌ که ملهم از آثار خمسه نظامی بود شکل گرفت و با الهام از مینیاتورهای ایران گویش نویی در بیان حسی نقاشی هایش بوجود آمد.

پاسخ کوبنده مجری تلویزیون به حرف‌های جنجالی حسن عباسی + فیلم

ویدئویی پربازدید از راه رفتن یک بُز همانند انسان! + فیلم

عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران درگذشت  
نقاشی با رنگ و روغن اثر مرحومه شهلا آرمین

برگزاری ۹ نمایشگاه انفرادی در گالری های عصر (پارک ساعی)، شرکت و حضور در نمایشگاه بهار ایرانی به دعوت شهرداری ۶ پاریس، شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی، شرکت و اهدا اثر در نمایشگاه برای چاپ دانشنامه ایرانیکا در نیویورک سال ۱۳۸۸ ، برگزاری نمایشگاه در آتلیه مرکز بین المللی سیته پاریس ۲۰۰۷ از جمله فعالیت های این هنرمند فقید است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید