سردار فدوی: جبهه انقلاب اسلامی ۴۳ سال است که بر جبهه شیطان پیروز می‌شود

کدخبر: ۵۲۶۸۹۱
جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: در پی بصیرت مردم در روی کار آوردن دولت انقلابی، روالی در حال ایجاد است که جبهه باطل سال‌ها به دنبال از بین بردن آن در کشورمان بوده است، اما مردم انقلابی ما دوباره آن‌ها را با شکستی بزرگ مواجه کرده و این شکست را بر شکست‌های بی‌شمار ۴۳ سال گذشته آن‌ها اضافه خواهند کرد
سردار فدوی: جبهه انقلاب اسلامی ۴۳ سال است که بر جبهه شیطان پیروز می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر سردار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (سه‌شنبه) در اجتماع مردمی که به مناسبت سالروز شهادت سردار حاج «حسین همدانی» در میدان آئینی امام حسین (ع) برگزار شد، با بیان اینکه شیطان و شیطان‌های تابع او قسم خورده‌اند که حتی یک روز هم نباشد که با جبهه حق دشمنی نکرده و به راه غیر خدا نکشانند، اظهار داشت: در پی نهضت اسلامی امام خمینی (ره) خیل مردم بی‌شمار ایران و دلدادگان انقلاب اسلامی ایران در کشورهای دیگر به دنبال حرف حق انقلاب اسلامی آمدند و این نهضت در سال ۱۳۵۷ به پیروزی رسید.

سردار فدوی گفت: بیش از ۴۳ سال است که جبهه حق انقلاب اسلامی بر جبهه باطل و کفر شیطان بزرگ دائم پیروز می‌شود، اما آن‌ها دست‌بردار نیستند و خداوند متعال حتی قدرت محاسباتی را از آن‌ها گرفته است؛ اما دوباره و دوباره راجع به انقلاب اسلامی و مردم ایران اشتباه محاسباتی می‌کنند و با شکست مواجه می‌شود و همچنان در پی خباثت‌های خود هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز جبهه حق انقلاب اسلامی در پیروزی‌های بزرگی به سر می‌برد و جبهه باطل شکست‌های بزرگی را تجربه می‌کند، گفت: جبهه باطل در پی قرن‌ها غارت دنیا، وقتی امروز یک مشکل کوچک برای آن به وجود آمده است، در رسانه‌های خود به صورت رسمی می‌گوید که برای زمستان چوب ذغال و فضولات حیوانات را برای گرم شدن جمع کنید. این شکست بزرگی برای جبهه باطل غرب است و برای همین است که تلاش می‌کند در جبهه حق شکاف به‌وجود آورد.

وی تأکید کرد: در پی بصیرت مردم در روی کار آوردن دولت انقلابی، روالی در حال ایجاد است که جبهه باطل سال‌ها به دنبال از بین بردن آن در کشورمان بوده است، اما مردم انقلابی ما دوباره آن‌ها را با شکستی بزرگ مواجه کرده و این شکست را بر شکست‌های بی‌شمار ۴۳ سال گذشته آن‌ها اضافه خواهند کرد. ننگ بر کسانی که حرف خبیثان عالم را گوش کرده و زحمت انقلابی‌ها را زیاد می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: امام خمینی (ره) در سال ۱۱۳۵۷ فرمودند که این انقلاب به پیروزی کامل خود رسیده و به دست صاحب اصلی آن، حضرت صاحب‌الزمان (عج) تحویل داده می‌شود، در حالی که دشمنان با کارهای خود تنها زحمت ما را زیاد می‌کنند.

سردار فدوی با بیان اینکه ما پشتوانه‌های بی‌شماری مانند شهدا داریم که هرکدام می‌توانند توطئه‌های بی‌شماری را از بین ببرند، گفت: لشکر ۲۷ و سپاه محمد رسول‌الله (ص) هشت فرمانده لشکر شهید دارد که شهید حاج حسین همدانی یکی از این هشت فرمانده است و تک‌تک این شهدا می‌توانستند در زمان حیات مادی خود، خیل عظیم دشمنان را منکوب کنند و کردند.

وی ادامه داد: همه دنیا فهمید که قدرت و توان شهید قاسم سلیمانی از سردار قاسم سلیمانی بیشتر شد. همه شهدای ما این‌گونه بودند و هستند، شهید همدانی هم از خیل بی‌شمار این شهدا بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: خبیثان عالم فکر کرده‌اند که می‌توانند میلیون‌ها میلیون خرج کنند و اراذل و اوباش را به میدان بیاورند و دلدادگان انقلاب اسلامی را شهید و زخمی کنند، در حالی که ما با دادن ۲۰۰ هزار شهید باکی نداشته‌ایم که از انقلاب اسلامی پاسداری کنیم و امروز هم باکی نداریم که وقتی به فرزندان و خانه‌های ما حمله می‌کنند، شهید دهیم.

سردار فدوی گفت: ۴۳ سال است که جبهه باطل شیطان بزرگ و همه همراهان آن با جبهه انقلاب اسلامی می‌جنگند، در حالی که یک پیروزی هم نمی‌توانند نام ببرند که کسب کرده‌اند و اگر یک پیروزی در برابر جبهه انقلاب اسلامی به دست آورده بودند، دنیا را پر می‌کردند.

تیتر یک
  • تحلیلگران کیتکو پیش‌بینی کردند؛

    اقتصادنیوز: آخرین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می دهد که تحلیلگران وال استریت و سرمایه گذاران خرده فروشی مین…

کارگزاری مفید