یک فعال سیاسی اصولگرا:

با سلبریتی ها باید مانند مجرمین جنگی رفتار کرد!

کدخبر: ۵۲۸۰۳۴
محمدصادق کوشکی، فعال سیاسی اصولگرا مدعی شد: متأسفانه به‌نظر می‌رسد حوادث چند هفته اخیر درک نشده است؛ یعنی اینگونه نیست که بگوییم فقط یک سلبریتی ‌دروغ می‌گوید یا مثلا بی‌بی‌سی دروغ می‌گوید و باید با دروغ مقابله شود؛ موضوع اینجاست که همه این اتفاقات یک چرخه کامل جنگ روانی علیه امنیت و منافع ملی جمهوری اسلامی است.
با سلبریتی ها باید مانند مجرمین جنگی رفتار کرد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،این استاد دانشگاه تأکید کرد:‌ این چرخه جنگ روانی اجزایی دارد و هرکدام از این افراد و رسانه‌ها جزو این چرخه هستند؛ یعنی آن سلبریتی، آن روزنامه، آن خبرنگار و آن کسی که توییت می‌زند و دروغ می‌گوید و همینطور آن  مسئولی که صحبت نادرستی می‌کند، اینها همه چرخه جنگ روانی دشمن را کامل می‌کنند.

وی ادامه داد: موضوع تنها این نیست که یک سلبریتی دروغ گفته یا خبر دروغی را منتشر کرده، اینها هرکدام سرباز و افسر در جنگ روانی دشمن علیه امنیت و منافع ملی ایران هستند و باید برای برخورد با آنها این نگرش شکل بگیرد که اینها جزو آن جبهه مهاجم هستند و به اقتصاد و امنیت کشور و همه داشته‌های این کشور آسیب می‌زنند.

کوشکی تأکید کرد: رفتاری که با این افراد باید صورت بگیرد لازم است مانند رفتار با کسانی باشد که در زمان جنگ همراه با دشمن به کشور آسیب می‌زنند؛ یعنی عملکرد این افراد دانسته یا نادانسته خیانت به کشور و همکاری با دشمن است و باید به این نحو با آنها برخورد شود.

وی افزود: اینکه بخواهیم بگوییم  قوه قضاییه با این پدیده برخورد کند و آنها هم بگویند بررسی می‌شود، این یعنی ما ماجرای جنگ را جدی نگرفتیم. ما اکنون در جنگ هستیم و تا امروز ۲4شهید و صدها زخمی داده‌ایم و چند هزار میلیارد به اقتصادمان آسیب خورده و روان جامعه ما هم آسیب دیده است، اما مشکل این است که هنوز درکی از این جنگ برای برخی‌ وجود ندارد.

این استاد دانشگاه افزود: آیا وقتی جنگ باشد و کسی با دشمن همکاری کند، ما تماشا می‌کنیم؟ باید این درک صورت گیرد که ما در جنگ هستیم و همانگونه که وسط جنگ در مرصاد چندهزار ایرانی به‌عنوان سرباز صدام به جمهوری اسلامی آسیب زدند، بسیاری را شهید و زخمی و مردم را آواره کردند، به اقتصاد کشور آسیب زدند و به‌عنوان سرباز صدام عمل کردند، الان هم همان است و الان هم یک عده به‌عنوان سربازان آل‌سعود و سربازان اسرائیل، آمریکا و انگلیس به ما آسیب می‌زنند و نتایج آن ‌را داریم می‌بینیم. اینجا اگر بخواهیم منطقی نگاه کنیم باید دادگاه جنگی تشکیل شود و آنها به جرم همکاری با دشمن و خیانت به کشور محاکمه شوند

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید