اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اعتصاب بازیکنان سرخپوش

کدخبر: ۵۳۵۸۴۰
اقتصادنیوز: باشگاه پرسپولیس در واکنش به اعتصاب بازیکنان این تیم و عدم برگزاری تمرین، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اعتصاب بازیکنان سرخپوش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس مانند روزهای قبل قرار بود که در زمین نفت تهرانسر برگزار شود اما بازیکنان با اشاره به عملی نشدن وعده‌های مالی مدیران باشگاه دست به اعتصاب زدند.

باشگاه پرسپولیس پس اعتصاب اعضای این تیم، در این بیانیه‌ای جهت تنویر افکار عمومی و رفع ابهام‌ها نوشت:

در روزهای اخیر اخبار و اتفاقاتی با سرفصل طلب پنج درصدی اعضای تیم از فصل گذشته روی داده است. این در حالی است که با توجه به جریمه پنج درصدی که سال گذشته توسط هیئت مدیره مصوب شد، اصلا مطالبه‌ای وجود نداشته است که بازیکنان به واسطه آن بخواهند از انجام تمرین خودداری نمایند.

این جریمه در پی شکست برابر تیم آلومینیوم اراک و کنار رفتن از رقابت‌های جام حذفی اعمال شد، با این وجود در پی نتایج رقم خورده در این فصل و حضور در صدر جدول رقابت‌ها، باشگاه لغو آن جریمه را در دستور کار داشت. رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، در این ارتباط در حال انجام پیگیری‌های لازم بود. این در حالی است که باشگاه تا به این جای فصل، ۳۰ درصد از قراردادهای فصل جاری و کلیه پاداش‌های مرتبط را پرداخت کرد تا آرامش خاطر اعضای تیم از این جهت فراهم باشد.

با توجه به این توضیح، باشگاه پرداخت عقب افتاده‌ای در ارتباط با فصل گذشته فوتبال نداشت ولی به دنبال اقدام به نفع اعضای تیم بود که شرایط کنونی حادث شد. از سوی دیگر آن‌گونه که همگان در جریان قرار دارند، شرکت پرسپولیس از زمستان گذشته به یک شرکت فرابورسی تبدیل شده است و باید پاسخگوی نهادهای ذیربط و سهامداران در حوزه‌های مختلف، به ویژه در بخش مالی باشد. بر این اساس پرداخت‌ها به تیم که عمده بار مالی و هزینه‌های باشگاه را شامل می‌شود نیز باید طبق ضوابط مشخص صورت پذیرد.

تیتر یک
  • رصد بازار مسکن

    اقتصادنیوز: بازار مسکن در شرایطی قرار دارد متقاضیان بالقوه خرید در یک دو راهی انتخاب قرار گرفته اند.

از دست ندهید
کارگزاری مفید