شترها در بازی با انگلیس به کمک ایران می‌آیند؟

کدخبر: ۵۳۵۹۰۶
اقتصادنیوز: رسانه‌های انگلیسی می‌گویند سر و صدای شترهای بیرون از هتل، ممکن است مانع استراحت اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی این کشور شود.
شترها در بازی با انگلیس به کمک ایران می‌آیند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رسانه‌های انگلیسی نوشته‌اند ترس از آن وجود دارد که بازیکنان تیم ملی این کشور در طول جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شب‌ها خواب راحتی نداشته باشند، چراکه دو شتر پر سر و صدا بیرون از هتل محل اقامت تیم ملی انگلیس حضور دارند.

روزنامه «دیلی استار» نوشته رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس پیش از آغاز جام جهانی به قطر رفتند و هتل «سوق الوکره» را برای محل اقامت سه‌شیر انتخاب کردند، چراکه اعتقاد داشتند این مکان مناسبی برای تیم خواهد بود و به دور از هیجان و سر و صدای دوحه است اما به نظر می‌رسد تصمیم آنها اشتباه از آب درآمده است.

دیلی استار نوشته دو شتر پر سر و صدا در خارج از هتل حضور دارند و صدای آنها تمام شب به گوش می‌رسد. گفته شده شترها در فاصله کمی از هتل و در مکانی در ساحل بسته شده‌اند.

یک کافه‌چی به این رسانه انگلیسی گفته است: شترها دوست دارند صحبت کنند و این باعث شده مورد پسند گردشگران باشند. شاید آنها انگلیسی‌ها را بیدار نگه دارند تا قطر قهرمان جام جهانی شود!

خبر بد دیگر برای انگلیسی‌ها این است که شرکت گردشگری «تریپ ادوایزر» به نقل از یک مسافر هتل سوق الوکره نوشته عایق‌بندی صوتی اتاق‌های هتل هم بسیار بد است.

انگلیسی‌ها سه‌شنبه شب وارد دوحه شدند و اولین بازی آن‌ها روز دوشنبه هفته آینده مقابل ایران در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه خواهد بود.

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید