خط و نشان سردار نقدی برای اسرائیل؛ منتظر پاسخ شدید ایران باشید!

کدخبر: ۵۳۷۰۷۴
سردار محمدرضا نقدی گفت: تا حالا هر کاری صهیونیست ها انجام داده اند، جوابش را گرفته اند؛ جواب بالاترش را گرفته اند و به شهادت رسیدن یکی از نیروهای هوافضای سپاه در سوریه را هم جواب می گیرند.
خط و نشان سردار نقدی برای اسرائیل؛ منتظر پاسخ شدید ایران باشید!

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از جماران، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه همیشه آمریکایی ها سعی دارند موفقیت های نظامی جمهوری اسلامی ایران را انکار کنند، گفت: آزاد کردن فلسطین از نظر ما مشروع است ولی اگر بخواهد از نظر افکار عمومی جهان هم مشروعیت پیدا کند، بهانه ای می خواهد؛ منتظر آن بهانه هستیم که صهیونیست ها به دست ما بدهند. لحظه شماری می کنیم برای موقعی که آن فرصت را به ما بدهند تا آزادی فلسطین را کلید بزنیم.

مشروح گفت و گوی خبرنگار جماران با سردار محمدرضا نقدی را در ادامه می خوانید:

 

آمریکایی ها در صحت خبر دستیابی ایران به موشک هایپرسونیک تشکیک کرده اند. پاسخ شما به آنها چیست؟

همیشه همین طور بوده است. وقتی که بچه ها پهپادهای هوشمند را درست کردند که الحمدلله ضربات مهمی هم با آنها به دشمن زده شده، منکر شدند و گفتند اینها فتوشاپ و دروغ است. ولی الآن ما را متهم می کنند به اینکه شما به این کشور و آن کشور فروخته اید؛ که این کشورها خودشان پیشرفته ترین تکنولوژی دفاعی دنیا را دارند. چه چیزی از این بالاتر که خودشان اعتراف می کنند تسلیحات موشکی توسط جوانان ایرانی ساخته شده است؟!

آنها هم به هر حال مجبور هستند که حقایق را وارونه نشان بدهند و راهی جز این ندارند. چون دنیا از آنها می پرسد که اگر ایران می تواند جلوی آمریکا بایستند و اینقدر پیشرفت کند، چرا ما نباشیم؟! این سؤال مردم دنیا از حکومت هایشان است و پاسخ به آن سخت است. لذا مجبور هستند که پیشرفته های ما را عقب ماندگی نشان بدهند و خیابان های ما را به ناآرامی بکشند تا تصویر زشتی از ما به دنیا مخابره کنند. ولی همیشه آفتاب پشت ابر نمی ماند و حقیقت خودش را نشان می دهد.

سردار  نقدی همچنین پنجشنبه در گردهمایی جهادگران فاطمی استان که در سالن غدیر سپاه کربلای مازندران برگزار شد، گفت: اقشار مختلف مردم همچنان تا سر حد جان پای ارزش های والای انقلاب اسلامی ایستاده اند و موید این مطلب مهم و اساسی نیز حضور آنان در عرصه های مختلف و به ویژه در رویارویی با اغتشاشگران اخیر در کشورمان است.

وی ادامه داد: دشمنان با اعمال تحریم های ظالمانه و حمایت از اغتشاشات اخیر قصد ضربه زدن به نظام را دارند اما ملت ایران تا سرحد جان پای نظام و رهبری ایستاده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیان کرد: دشمنان با هجوم رسانه ای و ایجاد جنگ‌روانی علیه امت اسلامی، ثابت کردند که در اغتشاشات اصل دین و ولایت را نشانه گرفتند، اما مردم انقلاب و با بصیرت ایران حتی یک لحظه پشت رهبری را خالی نکردند و با حضور در صحنه خود ثابت کردند که همچنان دوستدار انقلاب و رهبری هستند.

سردار نقدی افزود: در اغتشاشات اخیر انسان های ناجوانمرد، افراد بیگانه را به شهادت می رساندند تا دشمنان با هجوم رسانه ای و تحریک مردم، آن را به پای نظام بنویسند.

وی ادامه داد: افرادی که شعار زن، زندگی و آزادی سر می دهند پیاده نظام دشمنان و فریب خوردگانی هستند که به ارزش های اسلامی ضربه وارد کرده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: عظمت ملت ایران در پایبندی به انقلاب دشمنان را شگفت زده کرده است چرا که مردم با بصیرت کشورمان، حسرت ضربه زدن به انقلاب را به دل دشمنان گذاشته اند.

سردار نقدی با اشاره به اعمال فشارها و تنگناهای های اقتصادی ناشی از تحریم های دشمنان، افزود: مردم با ایستادگی در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان، نظام اسلامی را در دستیابی به اهداف خود همراهی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه فریب خوردگانی که در اغتشاشات اخیر کشورمان حضور داشتند، نباید از بازگشت دوباره آنان به آغوش انقلاب ناامید و مایوس بود، گفت: با یک گفت و گوی منطقی می توان بخش زیادی از این افراد را به آغوش گرم انقلاب بازگرداند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه بالاترین کار و جهاد در گروه های جهادی، گفت و گو با فریب خوردگان حاضر در اغتشاشات اخیر است تا دوباره به آغوش انقلاب بازگردند، اظهارکرد: گروه های جهادی بانوان باید این مهم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

برخی افراد روی کار آمدن مجدد نتانیاهو در رژیم صهیونیستی را به مثابه شروع مجدد تهدید نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران قلمداد کرده اند. آیا این تهدید امکان عملی شدن دارد؟

ما لحظه شماری می کنیم برای زمانی که این تهدید عملی شود. چون آزاد کردن فلسطین از نظر ما مشروع است، ولی اگر بخواهد از نظر افکار عمومی جهان هم مشروعیت پیدا کند، بهانه ای می خواهد؛ منتظر آن بهانه هستیم که صهیونیست ها به دست ما بدهند. لحظه شماری می کنیم برای موقعی که آن فرصت را به ما بدهند تا آزادی فلسطین را کلید بزنیم.

 

اینکه رژیم صهیونیستی چند مرتبه مواضع ایران در کشورهای دیگر از جمله سوریه را مورد حمله قرار داده، این بهانه را به ما نمی دهد؟

هر کاری کرده جوابش را گرفته است.

 

اخیرا شاهد به شهادت رسیدن یکی از نیروهای هوافضای سپاه در سوریه بودیم. انتقام این جنایت چگونه خواهد بود؟

تا حالا هر کاری صهیونیست ها انجام داده اند، جوابش را گرفته اند؛ جواب بالاترش را گرفته اند و این را هم جواب می گیرند. به همان شکل و شمایلی که کار داشته، «فَمَنِ اعْتَدى عَلَیْکُمْ فَاعْتَدُوا عَلَیْهِ بِمِثْلِ».

 

یعنی چطور انتقام می گیریم؟

اگر آن را بگویم که همه چیز لو می رود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید