پیش‌بینی‌ جالب برانکو ایوانکوویچ درباره جام جهانی

کدخبر: ۵۳۸۹۰۵
برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگویی با تلویزیون کرواسی مدعی شد کروات‌ها می‌توانند ژاپن را شکست داده و به رویاپردازی‌های چشم بادامی‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ پایان دهند.
پیش‌بینی‌ جالب برانکو ایوانکوویچ درباره جام جهانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس اعتقاد دارد تیم ملی کشورش به رویا پردازی چشم بادامی‌ها خاتمه می‌دهد.

برانکو ایوانکوویچ این روزها به دقت رقابت‌های جام جهانی را زیر نظر دارد و کاملاً طبیعی است که طرفدار تیم ملی کشورش باشد. کرواسی با وجود اینکه کمتر از حد انتظار ظاهر شد اما در نهایت توانست تحت عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شود و حالا در این مرحله به مصاف ژاپن خواهد رفت. تیمی شگفتی‌ساز که با پیروزی مقابل آلمان توانست به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم شود و همه چشم‌ها را به خود خیره کند. البته برانکو معتقد است هموطنانش از پس سامورایی‌ها برخواهند آمد.

سرمربی اسبق پرسپولیس دیروز در گفت‌وگویی با تلویزیون کرواسی مدعی شد کروات‌ها می‌توانند ژاپن را شکست داده و به رویاپردازی‌های چشم بادامی‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ پایان دهند. البته برانکو تاکید کرد مسابقه سختی در انتظار کرواسی خواهد بود ولی در نهایت، آنها پیروز میدان هستند.

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید