زلزله مدارس خوی را غیرحضوری کرد

کدخبر: ۵۵۱۸۵۱
اقتصادنیوز: در پی پس لرزه های ناشی از زلزله امشب / شنبه هشتم بهمن ماه / و به جهت استمرار پس‌لرزه‌ها مدارس شهرستان‌های خوی، چایپاره و سردشت یکشنبه غیرحضوری شد.
زلزله مدارس خوی را غیرحضوری کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مدارس شهرستانهای خوی، چایپاره و سردشت روز یکشنبه ۹ بهمن ماه تعطیل و روند آموزش به صورت غیر حضوری واز طریق شبکه شاد پیگیری خواهد شد.

دستور فوری «محمد مخبر» به استاندار و رئیس هلال احمر آذربایجان غربی

در اطلاعیه صادر شده که شنبه شب در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: تصمیم بر غیرحضوری شدن مدارس شهرستان خوی و چایپاره در پی پس لرزه های ناشی از زلزله امشب /شنبه هشتم بهمن ماه/ و به جهت استمرار پس لرزه ها بوده است.

این اطلاعیه می افزاید: با مد نظر قرار دادن مخاطرات احتمالی آتی ناشی از خروج دانش‌آموزان به هنگام وقوع پس‌لرزه‌ها، آموزش در مدارس این شهرستان ها در تمامی مقاطع تحصیلی (دولتی و غیردولتی)؛ طی روز یکشنبه بصورت مجازی است و در بستر سامانه شاد، استمرار می یابد.

مدارس ابتدایی شهری و روستایی و مراکز پیش دبستانی شهرستان سردشت نیز به جهت بارش برف و برودت هوا فردا یکشنبه ۹ بهمن غیرحضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا بارش برف از بامداد روز شنبه هشتم بهمن ماه در شهرهای جنوبی آذربایجان غربی شروع شده و همچنان ادامه دارد.

اولین تصویر از لحظه هولناک زلزله شدید در خوی+فیلم

همچنین زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) دقایقی پیش شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند.

به گزارش ایرنا، این زمین لرزه در مناطق زیادی از استان به ویژه شهر ارومیه حس و باعث نگرانی مردم شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید