آماده باش رژیم صهیونیستی از ترس انتقام ایران

کدخبر: ۵۵۲۴۰۷
شبکه صهیونیستی کان اعلام کرد که مقامات صهیونیستی از ترس حملات انتقام جویانه ایران درپی حمله ناموفق اخیر به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان اعلام آماده باش کرده‌اند.
آماده باش رژیم صهیونیستی از ترس انتقام ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا رسانه‌های صهیونیستی از ترس این رژیم از اقدامات انتقام‌جویانه ایران در پی حمله ناموفق به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان خبر دادند.

شبکه کان اعلام کرد که اکنون گردشگران، بازرگانان، مسئولان عالی رتبه اسرائیلی در خارج از سرزمین های اشغالی و سفارتخانه ها و همچنین کشتی های صهیونیستی در خطر هستند.

توان مقابله با موشک‌های ایران را نداریم

در این گزارش آمده است که رژیم صهیونیستی ترس این را دارد که از خاک یمن و سوریه مورد حملات موشکی و پهپادی قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران با انتشار اطلاعیه‌ای درباره جزئیات این حمله اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

وزارت دفاع در بخش دیگری از این اطلاعیه با تاکید بر اینکه این حمله ناموفق تلفات جانی نداشته است، درباره میزان آسیب واردشده به این مرکز نظامی، اعلام کرده است: این حادثه آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه خاطر نشان کرد که این نهاد به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت.

برخی رسانه‌ها پس از وقوع این حمله مدعی شدند که حمله پهپادی به تاسیسات نظامی اصفهان منجر به وقوع یک انفجار بزرگ و خسارات جدی به آن شده است اما پایگاه خبری – تحلیلی دیفنس اکسپرس که در زمینه امور نظامی متخصص است با استناد به تصاویر ماهواره‌ای جدید گزارش داد که هیچ آسیب قابل مشاهده‌ای پس از این حمله در تاسیسات نظامی اصفهان وجود ندارد.

همچنین روزنامه وال استریت ژورنال و یک مقام آمریکایی گفته‌اند که رژیم صهیونیستی در حمله شنبه شب به تاسیسات نظامی اصفهان دست داشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید