هشدار جدی فرمانده سپاه/ از سرنوشت سلمان رشدی عبرت بگیرید!

کدخبر: ۵۵۲۹۶۰
فرمانده سپاه گفت: کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند، مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد.
هشدار جدی فرمانده سپاه/ از سرنوشت سلمان رشدی عبرت بگیرید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر پنجشنبه در آئین پایانی دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و فرزندان کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد اظهار کرد: جوانان در معرض توطئه‌های سنگین دشمن هستند. دشمن تلاش می‌کند دین گریزی را در میان جوانان رواج دهد و به جای آن شخصیت بی هویت غربی را جایگزین کند که این یک کار شیطانی است.

نقشه جدید ولیعهد سعودی برای ایران

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه افزود: سپاه پاسدار حافظ نظام و انقلاب اسلامی است، این نهاد منادی عدالت و پیام‌آور آزادی در دنیا بوده و برای احیای کرامت انسانی و عظمت اسلام آمده است.

وی افزود: اگر سپاه نبود نمی‌توانستیم از عظمت و ارزشهای والای انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.

سلامی بیان کرد: اساس انقلاب اسلامی آوردن قرآن به عرصه حیات قبلی و اجتماعی زندگی بشر و تأثیر واقعی از آیات الهی بود، در واقع انقلاب اسلامی تفسیر آیت الکرسی است به طوریکه مؤمنان را از وادی ظلمت نجات داد و آنان را به سرزمین نور هدایت کرد.

فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه اصرار بسیاری از کافران آن است که حرام و حلال خدا را جابه جا کنند، افزود: این خصلت منافقین است که به منکر امر و از معروف نهی کنند، اراده آنان بر این است که می‌خواهند نور خدا را با کلامشان خاموش کنند اما خداوند نور خویش را تعالی می بخشد.

وی گفت: جبهه حق مردمانی هستند که می‌خواهند امر به معروف و نهی از منکر کنند، آنان حافظان حدود الهی بوده و احکام را جاری و یاد خدا را در دل‌ها زنده می‌کنند، از پاکیزگان، مطهر و پاک کننده هستند.

سلامی اظهار کرد: سپاهیان مردانی هستند که پاک بوده و خداوند آنان را دوست دارد، خانه‌های آنان دروازه‌هایی برای بهشت است، چون نه تنها قرآن را در خانه می‌خوانند و آن را حفظ می‌کنند و کلماتش را به خاطر می‌سپارند، بلکه خود تجلی نطق قرآنی می‌شوند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سپاهیان خانه‌های خود را از آتش جهنم دور نگه می‌دارند چرا که خانه‌هایشان مبدا و میقات جهاد است و احرام شهادت را برای اعتلای دین خدا می‌خواهند و هیچ چیز جز اعتلای دین هدفشان نیست.

وی افزود: انقلاب اسلامی و امام راحل آمدند تا احکام خدا را برای مردم بخوانند، در حالی که دین گریزان می‌خواستند فرهنگ و ارزشهای مبتذل غرب را بر سیمای ظاهری جوانان بنشانند که هنوز این جبهه جنگ جدی است، این انقلاب در ایران اسلامی شکل گرفت.

سلامی گفت: کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند، مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: چنان نور و درخشندگی قرآن باشکوه و برای دشمنان کور کننده است که آنان تاب تحمل جسم قرآن را هم ندارند و به قرآن اهانت و جسارت می‌کنند.

وی ادامه داد: به کسانیکه قرآن را آتش زدند می‌گوئیم این آتش پیکر شما را خواهد گرفت و اجسام شما را به اجساد تبدیل خواهد کرد. از امروز مخفیانه زندگی کنید و هر شب کابوس ببینید مسلمانان اگر دهها سال هم بگذرد شما را رها نخواهند کرد.

سلامی بیان کرد: ما امروز حافظان اسلام، قرآن و انقلاب و حافظان امامت و ولایت و امت هستیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا و خانواده آنها چراغ راه ما هستند، افزود: باعث افتخار است که جوانان کشورمان با قرآن زندگی می‌کنند و همه از این کتاب آسمانی درس زندگی می‌آموزیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید