مگس مرده چه بلایی سر زندگی شکیرا و پیکه آورد؟

کدخبر: ۵۵۴۹۹۴
این منبع آگاه گفت: شکیرا اینقدر ضربه خورد؛ چون کلارا را می‌شناخت و به او لقب «مگس مرده کوچک» داده بود!
مگس مرده چه بلایی سر زندگی شکیرا و پیکه آورد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، شکیرا پیش از جدایی و طلاق از جرارد پیکه لقب عجیبی روی کلارا چیا مارتی گذاشته بود.

بچند ماهی از جدایی شکیرا خواننده سرشناس کلمبیایی، از جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا می‌گذرد. اندکی بعد از جدایی این زوج بود که نام کلارا چیا به‌عنوان نامزد جدید پیکه و عامل به‌هم خوردن زندگی مشترک این زوج روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت.

حالا اخبار منتشره حکایت از آن دارد که زمانی که این زوج با هم زندگی خوبی داشتند، شکیرا، کلارا را دیده بود ولی هیچوقت فکرش را نمی‌کرد که آن دختر روزگاری باعث بهم خوردن زندگی‌شان شود. در آن زمان کلارا رفتار خوبی هم با پیکه و شکیرا داشته اما جالب اینجاست که در همان زمان، شکیرا به کلارا لقب «مگس مرده» داده بود!

یکی از نزدیکان شکیرا در این باره گفت:« شکیرا از ماجرای کلارا راحت عبور کرد و هیچوقت او را خطری برای زندگی‌اش نمی‌دید چون به نظرش کلارا زن حیرت‌آوری نبود و یک دختر کاملا معمولی به چشمش آمد. گویا حتی رفتارهای کلارا آنقدر مهربانانه بود که وقتی شکیرا متوجه شد که او عامل بهم خوردن زندگی‌شان بوده، حسابی متاثر شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: به همین خاطر هم شکیرا اینقدر ضربه خورد؛ چون کلارا را می‌شناخت و به او لقب «مگس مرده کوچک» داده بود!

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید