برف و کولاک در راه پایتخت نشینان/ هشدار صادر شد

کدخبر: ۵۵۵۱۱۷
​ مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وقوع برف و کولاک در این استان خبر داد.
برف و کولاک در راه پایتخت نشینان/ هشدار صادر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران و وقوع کولاک در ارتفاعات استان تهران گفت:‌ این مخاطرات برای آخر وقت فردا سه‌شنبه ۲۵ بهمن تا چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه پیش‌بینی شده است و لازم است که کوهنوردان اعم از حرفه‌ای و آماتور از صعود به ارتفاعات در این ایام پرهیز کنند.

موج بارشی جدید وارد تهران می شود

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ادامه داد:‌ همچنین لازم است که از اتراق در حاشیه و بستر مسیل‌ها و رودخانه‌ها، پارک خودروها در کنار درختان فرسوده و پرواز با هواپیماهای سبک و بالگرد در این بازه زمانی پرهیز شده و مستحکم‌سازی سازه‌های موقت مانند پوشش گلخانه‌ها و تابلوهای تبلیغاتی نیز در اولویت قرار بگیرد.

یزدی مهر بر ضرورت توجه به هشدارهای مدیریت بحران تاکید کرد و گفت: برای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه سامانه دوم وزش باد شدید را خواهیم داشت که وقوع باد شدید، کولاک در ارتفاعات، و ریزش بهمن در مناطق مستعد مورد انتظار است و در این زمینه تاکید می‌شود مردم عزیز توصیه‌ها و هشدارها را جدی بگیرند.

وی افزود:‌ در این خصوص مدیریت بحران تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی، انتظامی و ... را نیز به حالت آماده‌باش درآورده و توصیه‌ها و هشدارهای لازم به آنان ارائه شده است.

 

تیتر یک
  • صعود شاخص در بهار

    اقتصادنیوز: در سال ۱۴۰۱، شاخص بورس درآبان ماه بیشترین روزهای صعودی را ثبت کرد و در شهریور بیشترین روزهای نزولی را پشت…

از دست ندهید
کارگزاری مفید