بازداشت یک مربی مدرسه فوتبال / ماجرا چیست؟

کدخبر: ۵۵۵۳۶۵
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌رضوی از بازداشت یک مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد خبر داد .
بازداشت یک مربی مدرسه فوتبال / ماجرا چیست؟

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، محمدحسین درودی با بیان این مطلب که مربی متخلف یکی از مدارس فوتبال در مشهد بازداشت شده است اظهار داشت: هیچ فرد و گروهی در برابر قانون از حاشیه امن برخوردار نیستند.

وی عنوان کرد: بر پایه همین گزارش و متعاقب انتشار اخبار گوناگون در خصوص رویداد تخلف در یک مدرسه فوتبال در مشهد در فضای مجازی، پرونده‌ای به‌منظور بررسی چگونگی ماجرا و صحت و سقم اخبار منتشره در دستگاه قضایی تشکیل و تحقیقات همه‌جانبه به‌صورت ویژه توسط یکی از شعب بازپرسی آغاز شد و نهایتاً با انجام بررسی‌های لازم افراد دخیل در ماجرا با حضور در مرجع قضایی توضیحات و دفاعیات خود را ارائه کردند..

واکنش زاکانی به انتقادات درباره ناکارآمدی شهرداری تهران/ در هیچ یک از بارش ها غافلگیر نشدیم!

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: در فرایند تحقیقات انجام‌شده برای 3 نفر از خبرنگاران و یکی از مسئولان اداره ورزش و جوانان مشهد قرار تأمین قانونی صادر شد.

درودی افزود: در ادامه تحقیقات انجام‌شده مربی این مدرسه فوتبال در شعبه بازپرسی حاضر شد و اتهامات انتسابی به ایشان تفهیم و قرار تأمین مناسب صادر شد.

گفتنی است، دو نفر از خبرنگاران دخیل در ماجرا و نیز مربی این مدرسه فوتبال طی صدور قرار نظارت قضایی به‌مدت 6 ماه به‌ترتیب از فعالیت‌های رسانه‌ای و مربیگری منع شده‌اند.

مطابق تمام تحقیقات انجام‌شده هیچ گونه سند و مدرکی دال بر انجام تعرض فیزیکی از سوی مربی موصوف نسبت به دانش‌آموزان این مدرسه فوتبال نزد دستگاه قضایی ارائه نشده و به اثبات نرسیده است.

خاطرنشان می‌شود دستگاه قضایی در راستای حمایت از بازیکنان این مدرسه فوتبال و پیشگیری از اخلال در امور ورزشی آنها، دستورات لازم را نسبت به مسئولان مربوطه صادر کرده است تا با نظارت ویژه، آموزش‌های ورزشی آنان دنبال و پیگیری شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی