مطهری هم کنار کشید!

کدخبر: ۵۵۷۶۹۶
اقتصادنیوز: حمید مطهری از لیست مربیان مطرح شده برای نیمکت تیم ملی انصراف داد.
مطهری هم کنار کشید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، به تازگی نام 7 گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده و قرار بود حداکثر تا ظرف سه روز آینده به فدراسیون فوتبال برنامه ارائه کنند.
حمید مطهری، که یکی از گزینه‌های ایرانی برای سرمربی‌گری تیم ملی است، در این رابطه گفت: قبل از هرچیز مراتب سپاس و قدردانی خود را از فدراسیون فوتبال اعلام کرده و برای آقای تاج، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و تیم ملی ایران آرزوی توفیق و بهروزی دارم. نامزدی هدایت تیم ملی برای هر ایرانی از جمله من، حمید مطهری، مایه مباهات و افتخار است. 

وی ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکز من روی تیم نساجی است که باشگاه زندگی‌ام است. بازی سخت و مهمی با استقلال داشته‌ایم و یک حریف بزرگ پیش روی ماست. مثل همیشه مشغول دیدن ویدئو و فیلم‌های بازی تیم خودم و حریف هستم تا بهترین عملکرد را در بازی آینده خود در قائمشهر داشته باشیم. این فوق‌العاده است که اسم بنده در جمع نامزدهای هدایت تیم ملی قرار گرفته اما فکر و ذکر من تیم نساجی مازندران و مسابقه بعدی تیم خودم است.
سرمربی نساجی مازندران ضمن اشاره به تجربه و مدیریت امیر قلعه‌نویی یادآور شد: من شنیدم آقای قلعه‌نویی از نامزدی هدایت تیم ملی استعفا کرده، درحالی‌که به نظر من بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است. امیر قلعه‌نویی از تجربه کافی و مدیریت بسیار خوبی برخوردار است و فدراسیون می‌تواند روی این مربی شناخته‌شده و دارای کارنامه درنگ بیشتری کند. ضمن آن که معتقدم در فهرست منتشر شده جای یحیی گل‌محمدی نیز بسیار خالی است. یحیی گل‌محمدی هم دارای تجربه است و هم توانمندی خود را بارها به اثبات رسانده است.
مطهری در پایان افزود: مطلبی که در پایان دوست دارم عنوان کنم آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشورم ایران است. هر شخصی که به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد وظیفه همه ماست که از او حمایت کنیم و حمایت هم خواهیم کرد

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی