پوشیدن مقنعه مشکی برای کارکنان زن داروخانه‌ها اجباری شد

کدخبر: ۵۵۸۰۵۸
رییس سازمان غذا و دارو درباره ملزم شدن کارکنان خانم اعم از مسئول فنی و سایر کارکنان به پوشیدن مقنعه مشکی توضیحاتی را ارائه کرد.
پوشیدن مقنعه مشکی برای کارکنان زن داروخانه‌ها اجباری شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، «حیدر محمدی» رییس سازمان غذا و دارو درباره ابلاغ دستورالعمل نحوه پوشش کارکنان که از جمله مفاد مهم آن ملزم شدن کارکنان خانم اعم از مسوول فنی و سایر کارکنان به پوشیدن مقنعه مشکی است، گفت: دستورالعمل مربوط به رعایت پوشش پرسنل داروخانه‌ها چیز جدیدی نیست. ما دستورالعمل پوشش استاندارد برای کارکنان داروخانه‌ها را همیشه داشته‌ایم. این دستورالعمل هم که ابلاغ شده است صرفا درخصوص استاندارد پوشش است. به تبع این دستورالعمل، یکی از بندهای آیین‌نامه رعایت شئونات اسلامی است.

اولین عکس طالبان در سفارت افغانستان در تهران

رییس سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: آیین‌نامه داروخانه‌ها شاید بارها بعد از انقلاب بازبینی شده و ابلاغ شده است. این چیزی که شما می‌بینید همان ابلاغ آیین‌نامه قبلی است اما برخی از رسانه‌ها از روی شیطنت برخی از بخش‌های آن را پررنگ‌تر کرده‌اند که از طریق آن بتوانند ضربه بزنند.
 
محمدی تصریح کرد: در حالی که اینگونه نیست و این یک استاندارد پوشش است که در همه جای دنیا هم استانداردهایی برای پوشش دارند.
تیتر یک
  • تعامل شرکت‌های بزرگ با هوش مصنوعی

    ChatGPT برای نوشتن خودکار ایمیل ها استفاده می شود: سازندگان مایکروسافت، Salesforce و TikTok در حال استفاده از آن هستند.…

از دست ندهید
کارگزاری مفید