این سریال ایرانی ترند توئیتر فارسی شد

کدخبر: ۵۵۸۹۷۰
اقتصادنیوز: هشتگ «سقوط» یک روز پس از پخش قسمت آخر این سریال در توئیتر فارسی ترند شد.
این سریال ایرانی ترند توئیتر فارسی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سریال ۹ قسمتی «سقوط» که از فیلیمو پخش شد، طبق اعلام روابط‌عمومی آن، برای اولین بار روایتی متفاوت از داعش را به تصویر کشید؛ روایتی پرالتهاب از حواشی این گروهک تروریستی با محوریت اسارت زنان.

درخواست مهم طالبان از اروپایی ها

روابط‌عمومی این سریال می‌گوید «سقوط» با رضایت ۹۵درصدی مخاطبان، عنوان پربازدیدترین سریال سه ماه گذشته فیلیمو را نیز به خود اختصاص داد و با پخش قسمت پایانی، موجی از اظهارنظر کاربران در توئیتر را به دنبال داشت به طوری که در ۲۴ساعت گذشته ترند توئیتر فارسی شد.

چندی پیش نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران درباره پخش این سریال نشان داد که ۴۹درصد بینندگان اعلام کردند با تماشای «سقوط» شناخت‌شان از داعش بیشتر شده و ۶۹درصد پاسخگویان نیز گفته‌اند پس از تماشای سریال، احساس نفرت و انزجارشان از داعش بیشتر شده است.

همچنین ۶۲درصد از کاربران و مخاطبان سریال اعلام کردند با تماشای این سریال یاد مبارزات، رشادت‌ها و فداکاری‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برایشان زنده شده است.

مینی سریال «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری از مشاوره محمدحسین مهدویان در کارگردانی بهره برد و بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، عباس جمشیدی‌فر، سجاد بابایی و الناز ملک در آن ایفای نقش کردند.

تیتر یک
  • بررسی تورم دهک های پایین در سالی که گذشت

    در سال ۱۴۰۱ روند تورم در کشور افت و خیز های قابل توجهی را ثبت کرد. در ماه های نخست سال گدشته به دلیل سیاست حذف ارز…

از دست ندهید
کارگزاری مفید