جدیدترین خبر از آتش سوزی امروز فرودگاه شیراز

کدخبر: ۵۵۹۷۱۲
اقتصادنیوز: بنابر اعلام سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز، آتش سوزی طبقه دوم بخش پروازهای خارجی فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز مهار شد و محبوس‌شدگان نجات پیدا کردند.
جدیدترین خبر از آتش سوزی امروز فرودگاه شیراز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی طبقه دوم بخش پروازهای خارجی فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز مهار شد و محبوس شدگان نیز نجات یافتند.

هادی عیدی پور شامگاه دوشنبه گفت: ساعت ۱۹ و ۳۶ دقیقه امروز دوشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ آتش سوزی در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شیراز اعلام شد.

دستور جدید رئیسی درباره موضوع مسمومیت‌ دانش‌آموزان دختر

وی با بیان اینکه تیم های عملیاتی از ۵ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی،مهار آتش سوزی و نجات به محل این حادثه اعزام شدند،افزود: پس از رسیدن آتش نشانان به محل و بررسی های لازم مشخص می شود که آتش سوزی در طبقه دوم ساختمان ۳ طبقه اداری فرودگاه رخ داده است که با تلاش آتش نشانان مهار شده است.

وی عنوان کرد: به علت حجم زیاد دود در طبقه دوم و سوم این ساختمان ۳ نفر از کارکنان مسیر خروج از ساختمان را پیدا نکرده و در این محل محبوس می شوند که با کمک آتش نشانان این ۳ نفر از محل خارج و به محیطی امن منتقل می شوند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: در حال حاضر تیم های عملیاتی در حال تهویه دود در این محل هستند و این آتش سوزی با هیچ صدمه و تلفات جانی مهار شده است.

وی در پایان افزود: علت این حادثه بعد از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید