به معلمان حقوق ندادند، اما کسورات را کسر کردند!

کدخبر: ۵۶۲۵۲۶
اقتصادنیوز: فرهنگیانی که رتبه‌بندی آنها قرار بود در اسفندماه برقرار شود، در پیام‌های مختلف اعلام کرده‌اند که مبلغ علی‌الحساب ناچیزی به حساب ایشان واریز شده است.
به معلمان حقوق ندادند، اما کسورات را کسر کردند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برترین‌ها، بر اساس پیگیری های صورت گرفته توسط فرهنگیان، مشخص شده که مقرری و مالیات و معوقات کسورات برقراری رتبه بندی از حقوق اسفند کسر شده است ؛ این در حالی است که هنوز مابه التفاوت رتبه بندی به فرهنگیان پرداخت نشده است.

 

توضیح آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق اسفندماه

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که اشکال در پرداخت حقوق اسفندماه به دلیل خطای نرم افزاری بوده و مابه التفاوت حقوق‌های واریزی پرداخت خواهد شد.

به معلمان حقوق ندادند، اما از آنها مالیات گرفتند!

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:‌ «با عرض پوزش از همکاران محترم با توجه به خطای نرم‌افزاری متاسفانه پرداخت حقوق اسفندماه با کسوراتی همراه بوده که با همکاری و همگرایی خوب ارکان دولت اعم از سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور، به دنبال جبران آن و پرداخت مابه التفاوت، در ساعات آینده هستیم.

شواهد محکمی که چین در طغیان کرونا، پنهان کرد!

این مرکز اعلام کرد:«در پی اعمال کسورات بیش از حد مقرری ماه‌های گذشته در فیش حقوقی اسفند ماه، آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور، به دنبال جبران آن و پرداخت حقوق کسر شده در ساعات آینده هستند. ضمن پوزش مجدد از همکاران عزیز مطمئنیم با صبر معلمانه خود، ما را همراهی خواهند کرد.»

در پایان این اطلاعیه همچنین اعلام شد که «جلسه‌ای در خصوص اعمال رتبه‌های استحقاقی در اولین روزهای کاری سال جدید به ریاست معاون اول رئیس جمهور و همکاران سازمان برنامه و بودجه برای رفع اختلاف محاسباتی برگزار و نتیجه اعلام خواهد شد.»

تیتر یک
  • طبق بررسی مرکز پژوهش‌های مجلس مطرح شد

    اقتصادنیوز: مرکز پژوهش‌های مجلس باتوجه به وضعیت صنعت و بازار خودرو، همچنین زیان انباشته ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی دو…

کارگزاری مفید