خبر مهم برای تهرانی ها / هشدار نارنجی صادر شد

کدخبر: ۵۶۶۸۱۶
در شهر تهران میزان بارش کمتر است و بیشتر در غرب استان است و تدابیر لازم در شهرداری تهران صورت گرفته است و شهرداری مناطق لایروبی ها را انجام دادند و هشدارهای لازم هم داده شده است.
خبر مهم برای تهرانی ها / هشدار نارنجی صادر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ، رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: احتمالا بارش شدید باران در محدوده سولقان، امام زاده داوود و کن خواهیم داشت که مانند سال گذشته منجر به سیل می شود.

پدرام قودجانی رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه از ابتدای هفته جاری هشدارهای نارنجی صادر شده است، گفت:سامانه بارشی از غرب وارد کشور می شود.

وی ادامه داد: سامانه بارشی فعال است و امروز و فردا احتمال شدید بارش باران را داریم مخصوصا روز پنج شنبه میزان بارش بیشتر است.

به گفته رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، احتمالا بارش شدید باران در محدوده سولقان، امام زاده داوود و کن  خواهیم داشت که مانند سال گذشته منجر به سیل می شود.

قودجانی اضافه کرد: احتمالا این سیل وارد منطقه ۵ و ۲۲ شود چرا که این مناطق در معرض رود دره قرار دارند. احتمالا به درخواست فرمانداری مسیر امام زاده داوود به سمت تهران بسته می شود.

رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران یادآور شد: در شهر تهران میزان بارش کمتر است و بیشتر در غرب استان است و تدابیر لازم در شهرداری تهران صورت گرفته است و شهرداری مناطق لایروبی ها را انجام دادند و هشدارهای لازم هم داده شده است.

وی از شهروندان خواست از اتراق در کار رود دره خودداری کنند چرا که احتمال سیلابی شدن وجود دارد. همچنین کوهنوری هم در این روزها انجام ندهد.

به گفته رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، وزش باد شدید در تهران خواهیم داشت و احتمال شکسته شدن شاخه درختان وجود دارد و در این زمینه هشدار داده شده است.

وی تاکید کرد که از چهارشنبه تا جمعه دمای هوا در تهران ۶ تا ۱۲ درجه کاهش یافته و هوا سرد می شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی