پیشنهاد فوق نجومی النصر عربستان به زیدان!

کدخبر: ۵۶۸۱۹۹
تیم النصر النصر عربستان به زیدان برای هدایت این تیم پیشنهاد 60 میلیون یورو داد.
پیشنهاد فوق نجومی النصر عربستان به زیدان!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه، پس از جدایی رودی گارسیا از النصر، اسامی زیادی برای هدایت این تیم پرطرفدار عربستانی مطرح شدند و حالا زین الدین زیدان جدیدترین نامی است که به عنوان گزینه هدایت تیم کریستیانو رونالدو مطرح شده است.

روزنامه مارکا اسپانیا مدعی شده که النصر باب مذاکره با زیدان را باز کرده و به این سرمربی فرانسوی، قراردادی 2 ساله به ارزش 120 میلیون یورو پیشنهاد کرده است. یعنی زیدان برای هر فصل، 60 میلیون یورو از تیم عربستانی دستمزد دریافت خواهد کرد.

این بزرگترین رقم پیشنهادی به یک سرمربی در طول تاریخ است. النصر که پس از جذب کریستیانو رونالدو توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، حالا قصد دارد تا زیدان را نیز به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشته باشد تا بیش از پیش، نگاه ها به سمت این تیم و فوتبال عربستان دوخته شود.

طبق جدولی که در فضای مجازی و درخصوص رقم پیشنهادی النصر به زیدان منتشر شده، مبلغ 60 میلیون یورو برای یک سال به واحد پول های کشورهای عربی محاسبه شده که نتایج جالبی را به همراه دارد.

در واقع زیدان برای یک سال حضور در النصر، نزدیک به 246 میلیون ریال سعودی، 95 میلیارد دینار عراق و چیزی نزدیک به 3 هزار و 400 میلیارد تومان ایران درآمد خواهد داشت که او را به پولدارترین سرمربی تاریخ فوتبال دنیا تبدیل خواهد کرد.

 

تیتر یک
  • سیاست یک بام و دو هوای پکن

    اقتصادنیوز: شی جینگ پینگ بیش از هر زمان دیگر براصل حاکمیت ارضی تاکید داشت، اما با آغاز جنگ اوکراین، رویکرد رهبری پکن و…

از دست ندهید
کارگزاری مفید