بارش رگبار و تگرگ در این استان ها/ تهران بارانی می شود؟

کدخبر: ۵۶۹۹۱۳
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق تا روز دوشنبه در برخی استان‌های کشور خبر داد.
بارش رگبار و تگرگ در این استان ها/ تهران بارانی می شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان،  در خصوص وضعیت هوای کشور اظهار کرد: تا روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه در برخی نقاط استان‌های اصفهان، یزد، کرمان، فارس، هرمزگان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: این وضعیت در این مدت در برخی نقاط شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شمال شرق پیش بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان این‌که شدت بارش پنج‌ شنبه (هفتم اردیبهشت‌ماه) در شرق فارس و غرب استان‌های یزد، کرمان، اصفهان و جمعه (هشتم اردیبهشت‌ماه) در کرمان، شرق فارس، غرب یزد و سیستان و بلوچستان است، ادامه داد: روز شنبه (نهم اردیبهشت‌ماه) در نوار غربی کشور پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.  

وی درباره وضعیت هوای تهران نیز با بیان این‌که تهران در روز پنج‌ شنبه (هفتم اردیبهشت‌ماه) با حداکثر دمای ۲۷ و حداقل دمای ۱۵ درجه آسمانی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد خواهد داشت، تصریح کرد: در روز جمعه (هشتم اردیبهشت‌ماه) نیز حداکثر دمای تهران ۲۹ درجه و حداقل ۱۴ درجه خواهد بود که آسمانی ابری، گاهی وزش باد و رعد و برق و در بعد از ظهر وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: اهواز با بیشینه ۳۷ درجه و کمینه ۲۲ درجه امروز پنج‌شنبه (هفتم اردیبهشت‌ماه) گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با بیشینه ۱۶ و کمینه صفر درجه در روز جاری خنک‌ترین مرکز استان است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی