همسر رئیس پلیس آگاهی سراوان در ترور مسلحانه به شهادت رسید

کدخبر: ۵۷۰۵۹۰
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در اقدام معاندین مسلح در ترور رئیس پلیس آگاهی انتظامی شهرستان سراوان همسر وی نیز که مجروح شده بود به فیض شهادت نائل آمد.
 همسر رئیس پلیس آگاهی سراوان در ترور مسلحانه به شهادت رسید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، در پی حادثه ترور و شهادت رئیس پلیس اگاهی شهرستان سراوان در صبح امروز که توسط اشرار مسلح انجام صورت گرفت، همسر وی نیز در خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفت که به شدت مجروح شد.

این بانو در پی شدت جراحت وارده بر اثر اصابت گلوله پس از انجام مراحل درمانی توسط کادر درمان متاسفانه دقایقی قبل در پی شدت جراحت وارده در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار دوستعلی جلیلیان، در زاهدان اظهار داشت: در اقدام ترور مسلحانه صبح امروز در شهرستان سراوان و به شهادت رساندن سرگرد علیرضا شهرکی‌، همسر وی نیز که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و مجروح شده به علت شدت جراحات وارده علیرغم تلاش کادر درمان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: رئیس پلیس آگاهی انتظامی شهرستان سراوان همراه با همسرش در یک اقدام کور مسلحانه در یکی از خیابان های این شهرستان مورد هدف گلوله قرار می‌گیرد که هر دو به فیض شهادت می رسند از این شهیدان والامقام یک فرزند دختر 16 ساله و یک پسر 15 ساله به جا مانده است.

سردار جلیلیان شهادت این دو عزیز از خانواده بزرگ فراجا را مجدد خدمت مردم شریف و کارکنان جان برکف پلیس و خانواده های محترم این شهیدان و سایر بستگان تبریک و تسلیت عرض نموده و مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهیدان گرانقدر متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات بازار سهام امروز؛

    اقتصادنیوز: امروز نمادهای فارس، رمپنا، وتجارت و حکشتی نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس د…

از دست ندهید
کارگزاری مفید