عامل آتش زدن ۲ خودرو در تهرانپارس دستگیر شد

کدخبر: ۵۷۱۹۷۸
اقتصادنیوز: عامل ناامنی که پس از درگیری با اهالی ساختمانی در تهرانپارس اقدام به آتش زدن دو خودرو کرده بود، توس پلیس بازداشت شد.
عامل آتش زدن ۲ خودرو در تهرانپارس دستگیر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «سرهنگ محمد گودرزی» رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اردیبهشت ماه امسال خبری مبنی بر درگیری ۱ نفر با اهالی ساختمانی در محله "تهرانپارس "و تخریب ۲ دستگاه خودرو دریافت که بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت، متهم از اراذل سابقه دار بوده که پس از درگیری اقدام به آتش زدن خودرو های اهالی ساختمان کرده است.

درگیری‌های قومی ۵۴ کشته بر جای گذاشت

وی با بیان اینکه این فرد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: تیم عملیات کلانتری تهرانپارس این پلیس با اقدامات فنی و پلیسی و ردگیری محل اختفاء متهم و با هماهنگی های قضائی، متهم را در مخفیگاهش دستگیر کرده و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح جنگی با دو عدد خشاب کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: متهم ۳۶ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان و تخریب خودرو ها اعتراف کرد.

سرهنگ محمد گودرزی با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم امنیت به جد برخورد می شود، خاطر نشان کرد: این متهم در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و پرونده و متهم به مرجع قضائی ارجاع شدند.

به گفته این مقام پلیسی دستگیری سایر مرتبطین به پرونده و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی