دخترانی که در شیراز قربانی ماراتن جنجالی شدند

کدخبر: ۵۷۲۸۱۴
انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در مسابقات ماراتن شیراز قربانی جدیدی گرفت. این بار دختران ووشوکار ایران به دلیل انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در شیراز که حواشی آن همچنان ادامه دارد، قربانی شدند.
دخترانی که در شیراز قربانی ماراتن جنجالی شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری، حواشی ماجرای جنجالی انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در مسابقات ماراتن شیراز همچنان ادامه دارد. انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در مسابقات ماراتن شیراز قربانی جدیدی گرفت. این بار دختران ووشوکار ایران به دلیل انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در شیراز که حواشی آن همچنان ادامه دارد، قربانی شدند و مسابقات ووشوی قهرمانی دختران ایران که قرار بود در شیراز برگزار شود، لغو شد.

مسابقات ووشو قهرمانی دختران ایران و انتخابی تیم ملی که قرار بود از روز جمعه در شیراز آغاز شود، به تعویق افتاد.

اطلاعیه مهم وزارت اقتصاد درباره سقوط بورس

سورپرایز داغ سایپا با 6 خودروی جدید در طرح بزرگ فروش خودرو

 مسابقات ووشو قهرمانی جوانان دختران کشور و انتخابی تیم ملی در این رده سنی که قرار بود طی روزهای ۲۳ تا ۲۸ اردیبهشت ماه به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز برگزار شود،به تعویق افتاد.   

با توجه به اتفاقات اخیر در شهر شیراز پیرامون مسابقه «دو نیمه ماراتن»، اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس با ارسال نامه‌ای در فاصله کوتاه باقی‌مانده به شروع رویداد به شورای تأمین، مخالفت خود با برگزاری مسابقات ووشو را اعلام کرد؛ که بنابر اطلاعات واصله این شورا نیز با درخواست لغو مسابقات موافقت کرد و بدین ترتیب رقابت‌های قهرمانی جوانان دختران کشور با تعویق مواجه شد.

این تصمیم در حالی گرفته شد که مسابقات بخش پسران جوانان با بهترین کیفیت با حضور بیش از ۷۰۰ نفر ورزشکار و مربی و داور در هفته شیراز برگزار شد و فدراسیون ووشو آمادگی کاملی داشت تا مسابقات بخش دختران را نیز با همین کیفیت در ادامه برگزار کند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید