ارتش اسرائیل مدعی شد

اسرائیل ۸۰۰ موشک شلیک کرد

کدخبر: ۵۷۳۱۸۷
ارتش اسرائیل مدعی شد که از بین ۸۰۳ موشک شلیک شده از نوار غزه، ۶۲۰ موشک از مرز غزه به سمت شهرک‌های صهیونیستی عبور کرده است.
 اسرائیل ۸۰۰ موشک شلیک کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش اسرائیل مدعی شد که از بین ۸۰۳ موشک شلیک شده از نوار غزه، ۶۲۰ موشک از مرز غزه به سمت شهرک‌های صهیونیستی عبور کرده است.

ارتش رژیم اشغالگر همچنین به شکست پدافند هوایی خود در رهگیری ۷۷ درصد از موشک‌های مقاومت فلسطین از زمان آغاز عملیات «انتقام آزادگان» اعتراف کرده است.

بنابر اعلام رسانه‌های فلسطینی، نیروهای مقاومت در حال شلیک گسترده راکت به سمت تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه از جمله عسقلان، ناحل عوز، النقب غربی، جافینم، سدیروت، ایفیم، نیر عام، زیکیم، کرمیه، اور هنیر، شوبا، یزراعم، تکوما، کیسوفیم وکفاری سعد هستند و آژیرهای خطر در این مناطق به صدا درآمده است.

از سحرگاه روز سه‌شنبه هفته جاری جنگنده‌های ارتش رژیم اسرائیل حملاتی را به غزه انجام داده‌اند که بر اثر آن ۲۸ فلسطینی از جمله ۶ کودک و چهار زن و چهار تن از فرماندهان گردان‌های قدس شاخ نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شهادت رسیدند.

در پاسخ به این حملات، گروه‌های مقاومت فسلطینی روز گذشته (چهارشنبه) «تل آویو» و سایر شهرهای صهیونیست‌نشین در سرزمین‌های اشغالی را با موشک هدف قرار دادند.

طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی تلاش می‌کنند تا از افزایش درگیری‌های جدید بین نیروهای اشغالگر (رژیم) اسرائیل و گروه‌های مقاومت فلسطینی در غزه جلوگیری کنند اما هنوز در این زمینه به پیشرفتی دست نیافته‌اند.

تیتر یک
کارگزاری مفید