خبر مهم درباره آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت

کدخبر: ۵۷۳۴۸۷
تاریخ دریافت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت اعلام شد.
خبر مهم درباره آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ صبح روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه جاری در ۴۶ شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود. کارت‌ شرکت در این آزمون‌ نیز از روز دوشنبه  ۲۵ اردیبهشت ماه برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

لذا داوطلبان شرکت‌ در آزمون‌ فوق برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام نمایند. این امکان برای داوطلبانی فراهم می‌باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند.

سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده است داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده‌اند می توانند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.

همچنین در مورد سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران نیز تاکید شده است هیچ گونه ویرایشی برای این زمینه انجام نمی گیرد.

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به دریافت آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی