فک پلمپ مطب پزشک مرتبط با بانوی محجبه در مشهد

کدخبر: ۵۷۴۳۷۶
اقتصادنیوز: مطب پزشک مرتبط با بانوی محجبه در مشهد فک پلمب شد.
فک پلمپ مطب پزشک مرتبط با بانوی محجبه در مشهد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مطب پزشک متخصصی که طبق ادعاها بخاطر خودداری از ویزیت بانوی محجبه در مشهد مهر و موم شده بود، روز چهارشنبه فک پلمب شد.

هشدار سازمان مدیریت بحران / این استان‌ها با کمبود آب مواجه هستند

سید کاظم غفاریان افزود: با توجه به نگرانی‌های رسانه‌ای ایجاد شده در خصوص ممانعت پزشک از ویزیت یک بانوی بیمار، ظهر امروز با توجه به نیاز مردم و نیز رفع نسبی برخی دغدغه‌ها در خصوص ارائه خدمات مطلوب به بیماران نسبت به فک پلمب مطب پزشک اقدام شد.

وی بیان کرد: اما همچنان پرونده از طریق شورای انتظامی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دست بررسی است.

غفاریان ادامه داد: در ۲۶ فروردین سال جاری پرونده ای بر اساس ادعای شاکی تشکیل و برای رسیدگی به هیات انتظامی بدوی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارجاع شد.

مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این پرونده بر اساس قوانین جاری در حال بررسی بود اما متاسفانه شتاب زدگی برخی رسانه ها به ویژه در فضای مجازی، موجب ایجاد فضایی نا آرام و واکنش هایی در این زمینه شد.

غفاریان افزود: شرایط خاص ایجاد شده منجر شد تا با توجه به جمیع ملاحظات و مشکلات پیش آمده، اقدام به پلمب مطب شود.

وی گفت: تردیدی وجود ندارد که دانشگاه علوم پزشکی مشهد با گوشی شنوا و زبانی پاسخگو و بازویی توانمند برای تأمین حقوق بیماران و نیز محیطی آرام برای خدمتگزاران سلامت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

غفاریان افزود: پزشکان انسان‌های دلسوز، با اخلاق و دین مداری هستند که بر اساس قسم پزشکی خود به همه بیماران با هر نوع نگرش و دین و آیین خدمت می کنند و گواه آن خدمات ارزشمند این قشر در دوران همه گیری کرونا بوده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی