مرگ دلخراش۷ عضو یک خانواده در یک روز/ تصادف فاجعه بار پژو ۴۰۵ و نیسان

کدخبر: ۵۷۴۸۴۶
7عضو یک خانواده در جاده سراوان به دهک که سرنشین یک پژو ۴۰۵ بودند بر اثر برخورد با یک نیسان وانت که در حال سوخت‌بری بود در استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.
مرگ دلخراش۷ عضو یک خانواده در یک روز/ تصادف فاجعه بار پژو ۴۰۵ و نیسان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایران، 7 عضو یک خانواده در جاده سراوان به دهک که سرنشین یک پژو ۴۰۵ بودند بر اثر برخورد با یک نیسان وانت که در حال سوخت‌بری بود در استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.

آغاز مرحله دوم فروش خودرو در طرح یکپارچه/ ٢٣ محصول عرضه شد

، مهران ۲۰ ساله یکی از اهالی این منطقه که شاهد این اتفاق دقایقی بعد از وقوع بود در گفت‌و‌گو با «ایران» می‌گوید: هر ماه بیش از ۱۰ حادثه مرگبار در اثر برخورد خودروهای سوخت‌بر با سایر خودروها در جاده به علت سرعت بالا یا افرادی که در حال گذر از جاده هستند، رخ می‌دهد. وی که خود مشغول شغل سوخت‌بری است و یک برادر ۲۵ ساله هم دارد که مشغول به این کار است از سختی‌های این شغل می‌گوید و تشریح می‌کند: معمولاً این قبیل اتفاقات هر چند روز یک‌بار به وقوع می‌پیوندد اما تاکنون شاهد کشته شدن همزمان ۷ عضو یک خانواده در یک اتفاق نبودیم.

او از غیرایمن بودن این کار می‌گوید و می‌افزاید: معمولاً در اینگونه اتفاقات چون یک طرف تصادف ماشین سوخت‌بری است، قطعاً منجر به مرگ راننده سوخت‌بر می‌شود و حداکثر صدمه را به خودروی طرف مقابل وارد می‌کند.

وی به درآمد نسبتاً قابل توجه این شغل اشاره کرده و اضافه می‌کند: هر سوخت‌بر می‌تواند روزی دو مرتبه بار سوخت را حمل کند و بیشتر از این امکان انجام سرویس وجود ندارد و در طول روز درآمد یک نفر بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نوسان است که این درآمد هم در منطقه درآمد مناسبی به نظر نمی‌رسد.

او اتفاق کشته شدن ۷ نفر از یک خانواده را حادثه‌ای بسیار تلخ عنوان کرده  و اضافه می‌کند: معمولاً سوخت‌برها برای اینکه در هیچ نقطه‌ای نایستند رانندگی پرخطری دارند و همچنین تعداد افرادی که هر روز به این شغل می‌پیوندند زیاد است چون هیچ شغلی غیر از کشاورزی و باغداری آن هم در ابعاد کم در این منطقه وجود ندارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی