حمله جدید به عادل فردوسی پور بر روی آنتن زنده+فیلم

کدخبر: ۵۷۵۴۲۶
مجری یکی از برنامه‌ها شبکه سوم سیما در یک اجرای زنده سوال عادل فردوسی‌پور از علیرضا جهانبخش درباره زمستان سخت اروپا را «لودگی» خواند.
حمله جدید به عادل فردوسی پور بر روی آنتن زنده+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو، چندی پیش عادل فردوسی‌پور مصاحبه‌ای با علیرضا جهانبخش برای برنامه اینترنتی انجام داده بود که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. برخی چهره‌های اصولگرا، چون حمید رسایی فردوسی‌پور را با القابی نظیر «بازجو» خطاب کردند و مصاحبه او با کاپیتان تیم ملی در جام جهانی را به یک جلسه بازجویی تشبیه کردند.

حالا در جدیدترین حمله به فردوسی‌پور یک مجری تلویزیونی گزارشی درباره تلفات کشور‌های اروپایی در زمستان گذشته ارائه می‌دهد و مقاله اکونومیست در این باره را به عنوان سندی برای اثبات ادعایش نشان می‌دهد. او در ادامه می‌گوید که حالا با ارائه این سند کسی نمی‌تواند ادعا‌ها درباره زمستان سخت را رد کرده یا آن را باور نکند. او همچنین در ادامه به فضاسازی در توئیتر درباره کلیدواژه زمستان سخت اشاره می‌کند و کنایه‌ای هم به مصاحبه فردوسی‌پور و جهانبخش می‌زند. این مجری تلویزیونی در این زمینه می‌گوید: «با این گزارش (اکونومیست) بعید می‌دانم دیگر کسی علیرضا جهانبخش را مقابل خود بنشاند و درباره زمستان سخت لودگی کند».

سگ‌گردانی ممنوع شد/ مجازات حبس و جریمه نقدی برای سگ‌گردانی

اشاره این مجری تلویزیونی به سوالی است که فردوسی‌پور از جهانبخش درباره تجربه‌اش در زمستان هلند پرسیده بود و این سوال را مطرح کرد آیا واقعا زمستان سختی بود؟ مصاحبه فردوسی‌پور و جهانبخش که در یک پلتفرم اینترنتی پخش شده بود به دلیل رهایی از سانسور‌های معمول تلویزیون مصاحبه صریحی بود. فردوسی‌پور از این فرصت ایجاد شده استفاده کرده بود و برخی سوال‌های مهم درباره وضعیت تیم ملی در جام جهانی و اتفاقات رخ داده در آن جام را مطرح کرد. این گفتگو البته از گوشه و کنایه‌های سیاسی هم به دور نبود و اشاره به اعتراضات اخیر و همچنین کنایه یه «زمستان سخت» بخشی از آن بود. گفت‌‍وگویی که تا کنون بیشترین واکنش‌ها را به همراه داشته است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی