ماجرای یک چهره ناشناخته در تیم ملی/ این زن کیست؟ + عکس

کدخبر: ۵۷۹۱۸۹
در کادر فنی آلمان یک چهره ناشناخته حضور دارد.خانم لنا آشن‌برنر که بیش‌تر روی بالا بردن عملکرد و ممانعت از مصدومیت تمرکز دارد.
ماجرای یک چهره ناشناخته در تیم ملی/ این زن کیست؟ + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی در اردوی تیم ملی آلمان یک چهره ناشناخته وجود دارد که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده و خیلی‌ها می‌پرسند او کیست و در تیم ملی چه نقشی دارد؟

تیم ملی آلمان آماده سه بازی دوستانه با اوکراین، لهستان و کلمبیا می‌شود و به همین دلیل بازیکنان دعوت شده توسط هانسی فلیک در اردو به سر می‌برند.

اما در کادر فنی آلمان یک چهره ناشناخته حضور دارد: خانم لنا آشن‌برنر که بیش‌تر روی بالا بردن عملکرد و ممانعت از مصدومیت تمرکز دارد. او در اصل مربی تیم جوانان آلمان است که فعلا به اردوی بزرگسالان ملحق شده و به احتمال زیاد هم‌چنان در کادر فنی هانسی فلیک خواهد ماند.

عکس | زن ناشناس در اردوی تیم ملی کیست؟

آشن‌برنر تجربه زیادی دارد و در لیورپول به عنوان فیزیوتراپیست کار کرده و کنار یورگن کلوپ روی نیمکت تیم نشسته است. او در ماه مارس درباره شغلش گفت: «دوست دارم به تک‌تک بازیکنان کمک کنم تا به بهترین عملکرد ممکن خود برسند و خطر مصدومیت‌شان به حداقل برسد.»

البته آشن‌برنر تنها زن در اردوی تیم ملی آلمان نیست. فرانزیسکا ووله از ماه سپتامبر به عنوان روابط عمومی تیم مشغول به کار بوده و از ماه مارس نیز دکتر سیلیا شوارتز جانشین دکتر تیم مایر شده است.

عکس | زن ناشناس در اردوی تیم ملی کیست؟

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید