فوری/ رئیس شورای‌ شهر مسجدسلیمان بازداشت شد

کدخبر: ۵۸۹۳۱۳
دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: در ادامه تحقیقات مقدماتی درخصوص پرونده فساد مالی در شورای شهر این شهرستان، مدارکی از تخلفات صورت گرفته توسط رئیس این شورا به دست آمد که منجر به بازداشت وی شد.
فوری/ رئیس شورای‌ شهر مسجدسلیمان بازداشت شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس از اهواز، علی زلقی دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه تحقیقات مقدماتی درخصوص پرونده فساد مالی در شورای شهر این شهرستان، مدارکی از تخلفات صورت گرفته توسط رئیس این شورا به دست آمد که منجر به بازداشت وی شد.

وی ادامه داد: متهم با رعایت تشریفات به دادسرا احضار و پس از تفهیم اتهام مبنی بر اخذ رشوه، تحصیل مال از طریق نامشروع و اعمال نفوذ بر خلاف حق، با قرار متناسب راهی زندان شد.

زلقی گفت: باتوجه به اینکه تخلفات صورت گرفته در حوزه پروژه‌های واگذار شده به برخی از پیمانکاران بوده است، اقدامات تکمیلی برای شناسایی و دستگیری عوامل مرتبط با موضوع در دست انجام است.

وی تصریح کرد: خط قرمز دستگاه قضایی، ایجاد امنیت اجتماعی، اقتصادی و روانی مردم است و با افرادی که با ارتکاب اعمال خلاف قانون، این امنیت را خدشه‌دار کنند، بدون هیچ‌گونه مماشات و در چارچوب قوانین کیفری، به صورت قاطعانه برخورد قضایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس. هشتم تیرماه سال جاری، شهردار سابق شهرستان مسجدسلیمان به اتهام ارتشاء بازداشت شده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید